To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

warto przeczytać:):)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anonimowy
Chciałabym się z wami dziewczyny podzielić moimi przezyciami i podnieść was troszkę na duchu,starając się o uprognione dzieciątko icon_smile.gif
Często zaglądam na ten wątek,wiele razy odpowiadałam i doradzałam jak mogłam,no i oczewiście też założyłam wątek,bo co by nie było starałam się też i naszczęście 4 miesiąc bez komlikacji icon_smile.gif ...
Wiele pytań stawianych jest jak to odczuć , lub kiedy poznać pierwsze objawy ciąży , a szczególnie właśnie upragnionego dzidziusia...zadajemy sobie setki pytań , rozczarowujemy się , ale nadzieja zawsze jest że następnym razem się uda...Ja też bardzo tak przezywałam oczekując że niepojawi się tak bardzo "znienawidzona"miesiączka...ale kiedy znowu pojawiła się to miałam ochotę krzyknąć z całych sił.."znowu ta piep.....na @"...ale kiedyś powiedziała do mnie sąsiadka jak sie jej wyżaliłam ...."ciesz się że wogóle masz te dni...gorzej by było gdybyś wogóle nie kwitła"...no i z jednej strony miała rację...bo co by nie było zawsze punktualna , no choć przez stres też po"zakrętach"chodziła...
Ale wracając do moich myśli , biorąc wcześniej pigułki antykoncepcyjne...odkładając je wreszcie bo najwyższy czas zostać mamą ..moją głowę zaprzątały myśli..jejku a jak po tej dawce hormonów nie zajdę,lub zaszkodzi dziecku...no i tak przez trzy miesiące po odstawieniu żyłam z tą myślą ...miałam normalne @ , i wszystkie bóle towarzyszące tym okropnym dniom...ale po drugiej @ trzecia już się nie pojawiła...ale wszystko wskazywało na nią...no i tak oczekiwałam na nią do około 12 dnia od domniemanej @...oczewiście korciło mnie strasznie zrobienie testu ale pomyślałam że napewno coś hormony pomieszały i się tak długo opózniała...ale ciekawość była silniejsza...zrobiłam test po całym dniu spędzonym a pracy wieczorem i okazały się dwie kreseczki:) radość wielka....ale po wizycie u lekarza byłam już w ciąży dokładnie według obliczeń 7 tydzień...a usg pokazało 6...i miałam normalne miesiączki które nie wskazywały że już byłam zaciążona:)

Jejku będe kończyć bo bardzo się rozpisałam....ale mam nadzieję że przez tą moją krótką opowieść dałam wam otuchy , w pokonywaniu stresu związanego z oczekiwaniem na maluszka....i ŻYCZĘ Z CAŁEGO SERCA żeby udało wam się starającym o szczęśliwe zakończenie nie tylko poczęcia ale zdrowych pociech i szczęsliwych rozwiązań....

pozdrawiam i przesyłam pozytywne fluidki:)

aksonia
wiktore
Dziękuje za słowa otuchy. Może rzeczywiście trzeba trochę wyluzować- bo to chyba też jest ważne!
Cieszę się i gratuluję, że ci się udało. Wierzę, że nas wszystkie to niedługo spotka !!!
Trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku!!
Pozdrawiam
shiva77
Hej!
Dzięki,to bardzo optymistyczny i miło nastrajajacy post, ja właśnie jestem 2 cykl po odstawieniu tabl i mam nadzieje że może do 3 m-cy po odst zajdę:).

Pozdrawiam
bardzo chcąca dzidzi
aksonia...świete słowa....wiesz co,ja brałam tabletki prawie 2 lata i nie miałam ochoty ich odstawiać. "zaliczyłam"(przpepraszam za to słowo..), w tym okresie 2 facetów, ale oni jakos...poprostu nie widziałam z nimi takiej PRAWDZIWEJ przyszłosci, nie wyobrażałam sobie ich ani nie myslalam o nich jako o mężczyźnie takim nacałe życie....przeszło poł roku temu poznałam wspaniałego mężczyzne, jestem z nim do dnia dzisiejszego i wiem ze nie mogło mnie spotkać większe szczęście niż ON....wracając do wątku dzidzi....bawiliśmy sie jak umieliśmy ale nigdyn ie rozmawialismy o dziecku,az do momentu kiedy pewnego miesiąca zacząłam podejrzewac ze chyba jestem...niestety moje podejrzenia sie nie sprawdziły...ale dzieki temu zdarzeniu dowiedziałam sie ze moje Kochanie pragnie dzieciątka i byłby najszczesliwszym facetem gdybym zaszła icon_smile.gif. nie jestesmy jeszcze małżeństwem,ale wszystko przed nami icon_smile.gif. Kochamy sie i do szczęścia brakuje nam właśnie DZIDZI...wierze ze napewno napisz, moze juz niedługo ze własnie zrobiłam test i sa 2 KRESECZKI!!!!. Narazie staramy sie. Pozdrawiam Ciebie i wszystkie kobietki, Tobie gratuluje z całego serduszka..
Łajka
Gościu Twój post jest poprostu rewelacyjny. Dzieki za tyle ciepłych slow. Jego przeczytanie rzeczywiście napawa optymizmem.
Dzieki icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.