To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

co dajemu dzicku na roczne urodziny

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ania24
za kilka dni moj synek konczy roczek i zastanawim się co kładzie sie dziecku, żeby wybierało.podobno kładzie się różaniec, pieniążęk, młotek, kieliszek... i co jeszcze. jeżeli wiecie to chetnie poczytam.
grzałka
ale alergikowi?
Tobatka
To samo pomyślałam, co Grzałka icon_wink.gif

A co do pytania - słyszałam o wielu wersjach (najbogatszą u Silije icon_wink.gif )..


PS. U nas była książeczka do nabożeństwa, różaniec, banknot, kieliszek... Chyba wszystko, nie pamiętam... hmmm... Zwróciłam uwagę, żeby wszystko to było nowe dla Piotrka (wcześniej nie zdążył się przyzwyczaić, bo książeczki dla dzieci dostawał, pieniążki - monety do skarbonki, a nie banknot, różańcem i kieliszkiem też się nie bawił icon_wink.gif )
alatanta
......
amania
jeszcze zyrtec, jak wybierze to znaczy, że całe życie będzie alergikiem icon_lol.gif


CYTAT(Tobatka)
PS. U nas była książeczka do nabożeństwa, różaniec, banknot, kieliszek...


Tobatko, a czym się różni wybór książeczki do nabożeństwa od wyboru różańca?
Czy moze chodzi o to, żeby było jak największe prawdopodobieństwo, że zostanie księdzem? icon_lol.gif
Silije
No to był dopiero drugi post Ani 24 to mogła pomylić temat forum.
Ja Emilce położyłam do wyboru różaniec, kieliszek, kartę bankomatową, pędzel, puderniczkę z lusterkiem, pałeczkę od bębenka, wieczne pióro, mały zabawkowy wałek do ciasta oraz niewielką część komputera.
Taki rozwijający wybór, a ona rzuciła się na kieliszek. Pewnie dlatego że największy, a może chciało jej się pić?
Tobatka
CYTAT(amania)
CYTAT(Tobatka)

PS. U nas była książeczka do nabożeństwa, różaniec, banknot, kieliszek...


Tobatko, a czym się różni wybór książeczki do nabożeństwa od wyboru różańca?
Czy moze chodzi o to, żeby było jak największe prawdopodobieństwo, że zostanie księdzem? icon_lol.gif

Ja tam nie wiem, kazali położyć, to położyłam - ale pewnie w ogóle chodzi o książkę... icon_rolleyes.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.