To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy łatwo przedawkować zyrtec?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ika
Na ulotce jest napisane, że jedna tabletka dziennie. Wścieknę się i chyba wezmę drugą (pierwsza była rano). Czy to już może być za dużo?
grzałka
za duzo nie, ale raczej nie pomoże
Ika
Jezu to co mam zrobić? icon_sad.gif
Serio nie pomoże...? icon_sad.gif
grzałka
a co Ci?
Ika
Swędzenie skóry twarzy w okolicach szczęki i w kierunku szyi, wściekle swędząca skóra warg i wokół ust, aż do opuchnięcia. Przy okazji pękają kąciki ust.

Oprócz tego mam jakieś uczulenie na ręce, ale z tym sobie jakoś radzę lipikarem... icon_confused.gif


Generalnie jestem uczuleniowcem, ale miałam nadzieję, że najgorszy atak alergii przypadł na okres dzieciństwa, z wiekiem było coraz lepiej...
ulcik
CYTAT(Ika)
Swędzenie skóry twarzy w okolicach szczęki i w kierunku szyi, wściekle swędząca skóra warg i wokół ust, aż do opuchnięcia. Przy okazji pękają kąciki ust.

Oprócz tego mam jakieÅ› uczulenie na rÄ™ce, ale z tym sobie jakoÅ› radzÄ™ lipikarem...  :?


Generalnie jestem uczuleniowcem, ale miałam nadzieję, że najgorszy atak alergii przypadł na okres dzieciństwa, z wiekiem było coraz lepiej...


a wapno próbowałaś ??

u.
Ika
CYTAT(u.)
a wapno próbowałaś ??

u.


Nie mam icon_sad.gif Mogę jutro kupić, ale myślisz, że wapno skuteczniejsze...?
ulcik
tak wapno nie wiem czy skuteczniejsze ale przy takich rzeczach polecane .. i napewno czystsze niż zyrtec .. który może uczulać ..

u.
Ika
Zadzwoniłam do G. żeby kupił wracając z pracy. Oby pomogło bo chyba zwariuję... icon_confused.gif To strasznie upierdliwa przypadłość icon_sad.gif
ulcik
CYTAT(Ika)
ZadzwoniÅ‚am do G. żeby kupiÅ‚ wracajÄ…c z pracy. Oby pomogÅ‚o bo chyba zwariujÄ™...  :?  To strasznie upierdliwa przypadÅ‚ość  :(


no tylko niech kupi mocne wapno .. i najlepsze ponoc rozpuszczalne ..

u
Edi Zet :)
Ika, przejedź sie na izbę przyjęć. Niech Ci podadzą steryd i będzie po sprawie. Wapno daje dobre rezultaty, ale zwłaszcza te podane dożylnie. Jak Ci tak dokucza to ja bym nie zwlekała....
Ika
icon_smile.gif+-->
CYTAT(Edi Zet icon_smile.gif)
Ika, przejedź sie na izbę przyjęć. Niech Ci podadzą steryd i będzie po sprawie. Wapno daje dobre rezultaty, ale zwłaszcza te podane dożylnie. Jak Ci tak dokucza to ja bym nie zwlekała....[/quote]

Spróbuję to wapno, skoro już kazałam sobie kupić icon_wink.gif a jak nie pomoże, to pojadę... Tylko gdzie? Gdziekolwiek? Ja poza swoją przychodnią jestem jak dziecko we mgle.
Steryd to brzmi groźnie icon_wink.gif ale teraz to ja bym wszystko, choćby narkotyk, żeby tylko przestało...
Pecia
no i przeszlo ci?
Ika
Trochę tak. Nadal dokucza, ale nieporównanie mniej niż wczoraj. Biorę zyrtec i po dwie tablety wapna 3 razy dziennie. I przeklinam swoją alergię...
Ika
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!
Znowu się nasiliło, zaraz oszaleję, nie mogę wyjść z domu, bo czekam na technika, który ma odwiedzić moją zmywarkę, potem mam spotkanie na budowie i muszę być, podpisać umowę, potem po Żuczka... Mam dość icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif
marghe.
w drodze na budowe wejdź chociaz do apteki
moze Ci coÅ› poradzÄ…
Pecia
chyba powinnas pojsc do przychodni, dadza ci zastrzyk z hydrikortizonu i powiedza co jeszcze brac


ja tak sie meczylam z 1,5 roku temu, potem trafilam w koncu do lekarza ( chodzilam na zastrzyki tydzien icon_eek.gif )
i sie okazalo ,ze OD RAZU powinnam przyjsc i od reki daliby mi zastrzyk
a ja sie wstydzilam z "wysypka" isc po godzinach icon_confused.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.