To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jan Brzechwa-wiersze na których się wychowało wielu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kacha S-Å»
Od momentu gdy dowiedziałam się, że rośnie we mnie Ola rozpoczęlam poszukiwania wierszy Jana Brzechwy. Udało mi się je znaleźć dopiero dzisiaj. Bez obrazków, ale za to wszystkie jaki pamiętam i więcej.
Czy ktoś z Was też pała takim samym sentymentem do tych wierszy? Ja bardzo lubię muzyczne ich wersje np. z Pana Kleksa.
marghe.
Brzechwa rulez icon_biggrin.gif

a czemu miałas takie problemy ze znalezieniem ksiażek?
przeciez na rynku jest ich pełno
i małe ksiazeczki z pojedynczymi wierszami
i zbiory..
Tobatka
Mamy "sto bajek" Brzechwy... Piotrek je uwielbia, każe sobie codzinnie prawie czytać (choć tylko tacie się chce czytać - on potrafi wysłuchać (Piotrek znaczy) całą książkę! ) icon_wink.gif
grzałka
sto bajek wydaje siedmioróg

https://siedmiorog.pl/?sid=cd167e7715&pg=ks...a&idksiazka=752

z obrazkami icon_wink.gif
Kacha S-Å»
CYTAT
a czemu miałas takie problemy ze znalezieniem ksiażek?

Marg. bo szukałam na "rynku wtórnym" i u mamy w piwnicy icon_smile.gif
to moje skąpstwo się odzywa icon_redface.gif -wolę najpierw sprawdzić możliwości tańsze, potem łapię się za te normalniecenowe icon_smile.gif
Tobatka-mam nadzieję, że Ola też tak się nimi zainteresuje icon_biggrin.gif
grzalka-dzięki za link icon_wink.gif
marghe.
ja z piwnicy swoje stare Sto bajek wyciagnełam
m.innymi icon_smile.gif

to nie kest skÄ…pstwo , to zapobiegliwosc icon_biggrin.gif
grzałka
Marghe, ale te stare to majÄ… koszmarne ilustracje, prawda?

Masz te w twardej okładce, niebieskiej, ze słoneczkiem ?
marghe.
CYTAT(grzalka)
Marghe, ale te stare to majÄ… koszmarne ilustracje, prawda?

Masz te w twardej okładce, niebieskiej, ze słoneczkiem ?


tak
i kocham jÄ…

Gaba mniej icon_lol.gif
Sylwia M.
CYTAT(Kacha S-Å»)
-wolÄ™ najpierw sprawdzić możliwoÅ›ci taÅ„sze, potem  Å‚apiÄ™ siÄ™ za te normalniecenowe icon_smile.gif  


Uprzejmie przypominam, że najtańsza mozliwość to BIBLIOTEKA PUBLICZNA icon_wink.gif
skanna
Sylwia, ale niektórzy lubią mieć książki w domu, zwłaszcza te ulubione. icon_razz.gif
marghe.
CYTAT(Sylwia M.)
CYTAT(Kacha S-Å»)
-wolÄ™ najpierw sprawdzić możliwoÅ›ci taÅ„sze, potem  Å‚apiÄ™ siÄ™ za te normalniecenowe icon_smile.gif  


Uprzejmie przypominam, że najtańsza mozliwość to BIBLIOTEKA PUBLICZNA icon_wink.gif


na zawsze icon_wink.gif ?
Tobatka
Właśnie takie "Sto bajek" z Siedmiogrodu mamy... Kolorowe, a co - dziecku się podobają icon_smile.gif On nas nimi zamęcza, słowo! Jeszcze trochę, a przestanę Brzechwę lubić, bo ileż można, zwłaszcza, jeśli na półkach stoi tona innych książek icon_smile.gif

Mamy jeszcze Brzechwę w tych książeczkach, co po 2 zł w marketach można dostać, sztywnostronicowych....

A biblioteka? Hm... Lubię do niej zachodzić... Ale niektóre pozycje wolę mieć na półce, żeby w dowolnym momencie móc do nich wrócić... icon_smile.gif
grzałka
CYTAT(marg.)
CYTAT(grzalka)
Marghe, ale te stare to majÄ… koszmarne ilustracje, prawda?

Masz te w twardej okładce, niebieskiej, ze słoneczkiem ?


tak
i kocham jÄ…

Gaba mniej icon_lol.gif


no ja też moją kocham, ale taka Natka Szczerbatka to tam wybitnie sugestywna jest

albo babulejka z babulejem

Ania woli tÄ™ z siedmiogrodu

icon_rolleyes.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.