To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

sanosvit calcium syrop o smaku bananowym i juvit

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

edziabr
Mała była (w sumie jeszcze troche jest) przeziębiona dostała ostatnio sanosvit o smaku bananowym i juvit. Miejwięcej w tym samym czasie wystąpiły u niej podrażnienia pod kolankami. Czy to może być o tych leków czy to tylko przypadek?
AISA
edziabr to znowu ja.Widzę że wiele łączy nasze dzieci. Chyba musimy się spotkać i wymienić doświadczenia. Te podrażnienia nie są od leków ( zapytaj lekarza ale jestem prawie pewna ). Podrażnienia te mogą być uczuleniem na białko krowie. Jest kilka charakterystycznych miejsc na ciele dziecka, na których pojawienie się podrażnień może świadczyć o skazie, a mianowcie: pod kolankami, na nadgarstkach, pod łokciami, na twarzy oraz pod i za uszkami. Idź do lekarza bo to może strasznie swędzieć. Dziecko strasznie wtedy cierpi.
edziabr
O mleku też pomyśłałam i nie jem od wtorku. Jak na razie nie zauważyłam znaczącej poprawy. Wczoraj nie podawałam też witaminek i o dziwo córcia mniej ulewa. Na początku nie skojarzyłam faktów ale jak zaczęłam podawać wit. to więcej jej się ulewało a dzisiaj jak inne dziecko.
Poczekamy zobaczymy.

ps. AISA zchęcią bym się spotkała ale jestem z Koszalina więc trochę mamy do siebie daleko

ps.2 do lekarza idę we wtorek więc się dopytam wszystkiego
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.