To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pomysły na nudę w ferie - teraz 2007

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dorka
Wystawa dinozaurów Wytwórnia Filmów Fabularnych Wrocław, ul. Wystawowa 1,
zamierzamy pójść w przyszłym tygodniu icon_smile.gif, a dziś kino i "Opowioeści z Narnii" .

Proszę dopisujecie swoje pomysły i to co się ciekawego dzieje w mieście.
Anita.W
My jedziemy w sobote na ta wystawe icon_biggrin.gif .
Wiem ze w lutym bedzie "Bambi 2" w kinach.
Dorka
Ferie w bibliotece różne filie na terenie miasta.
A dla mÅ‚odszych:„Bajkowa Biblioteka” – przedstawienie kukieÅ‚kowe „Lis Witalis” Miejsce imprezy: Filia nr 54 ul. Jesienna 22, 28 stycznia 2006 r., godz. 11.00 dla dzieci w wieku 2-7 lat

Moją biblitekę na pierwszy tydzień ferii wzięli do remontu, tylko książki można oddać icon_confused.gif .
Widziałam zapowiedź "Bambi 2", chyba bedzie dobre dla naszych 3,5 latków icon_lol.gif .
karol
Byłam wczoraj z Marcinkiem na Bambi 2. Film sliczny, nie za długi, mały przesiedział bez problemu cały seans / a to jego pierwsze wyjscie do kina/. Polecam .
karol
A byłyscie może na dinozaurach . Wystawa dla maluchów, czy dla raczej starszych?
Dorka
CYTAT(karol)
A byłyscie może na dinozaurach . Wystawa dla maluchów, czy dla raczej starszych?

I dla małych (piaskownica z wykopaliskami wink.gif ) i dla dużych.
karol
to sprawdzę ,czy jeszcze jest wystawa i pójdziemy. dzieki
menada
Byliśmy w czwartek na wystawie Discovery w Koronie:
https://e-lama.pl/802,0,Interaktywna+wystaw...+z+Londynu.html

Bylismy z Honią, więc wiele nie skorzystaliśmy icon_wink.gif ale dla starszych dzieci to może być niezła atrakcja
karol
dzieki za ifo. Na pewno sie wybierzemy. sama jestem ciekawa.
Dorka
Ferie 2007 z dzisiejszym ostatnim dzwonkiem mozna uznac za rozpoczęte icon_biggrin.gif .
Super, że spadł snieg i dzieciaki mogą poszaleć nawet przed blokiem. Ciekawa jestem co ciekawego dzieje się w mieście podczas ferii, czy dla tych co zostają w mieście przygotowano jakieś ciekawe propozycje? Napiszcie jeśli wiecie o takich!

W Arsenale i Starym Ratuszu w dniach 31.01 i 7.02 (środy) o godz.12 będą przeprowadzone zajęcia muzealne dla dzieci (jeśli zbierze się grupa min. 5 osóB)
Dla starszych dzieci warsztaty plastyczne
hawah
Na stronach Wrocławia są różne propozycje
https://www.wroclaw.pl/m3375/p4457.aspx
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.