To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Paradontoza

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Violla
Czy ktoras z mam choruje moze na paradontoze ?
Na czym polega leczenie ?
Jak wypadnie zab to jak uzupelnia sie jego brak ?
dziekuje.
joaba
Viola mam 2 osobyw rodzinie chorujące na to: Zęby się ruszają i wypadają.Trzeba chodzić na czyszczenie i leczenie dziąseł .U mnie w rodzinie myją zęby specjalną solą nazywaną szlam ciechociński do kupienia w aptece -rozpuszcza się to w wodzie i myje tym zęby by wzmocnić dziąsła.Zycze poprawy
Anuk
Trzeba robić wszystko, aby nie dopuścić do wypadania zębów. Wszelkie zabiegi leczniczo-higieniczne stosuje się w Poradni Chorób Przyzębia. Trzeba bardzo dbać o dziąsła i zęby, nie dopuszczać do odkładania się kamienia.
AJA
Poza tym stosować pasty do zębów z paradontozą. Płukać też jamę ustna szałwią. I systematycznie chodzic do dentysty. Innych sposobów niestety nie ma icon_sad.gif
Mój ojciec ma paradontoze i ja niestety też.
Violla
Dziekuje dziewczyny za dobre rady!
W poniedzialek ide do periodonty i zaczynam leczenie!

Jestem mloda , a juz niestety dopadlo mnie to cholerstwo choc myje solidnie zeby i dbam o nie... niemam zadnychubytko, zeby wielkie i dorodne, a tu ...paradontoza icon_confused.gif icon_cry.gif
Dziekuje jeszcze raz-Violka
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.