To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kobietki z podlasia czekajace na niespodzianke

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Monicca
Hello icon_smile.gif
Jestem tu nowa i widze ze od jakiegos czasu nikt tu nie zaglada nie wiem dlaczego ale mam nadzieje ze sie to w krotce zmieni. ja jestem własnie w ciąży po raz drugi i mam nadzieje ze poznam jeszcze nie jedna z was czekajaca na cud nardzin icon_biggrin.gif MOja fasolka ma sie narodzic 26 lipca 2006 r. A wasze????
ewus
Witaj krajanko icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif Monicco

Mi zostało dotrwać do 6 marca'06, z przygodami w ostatnim czasie (zagrożenie przedwczesnym porodem!!) a jest to moja druga ciąża icon_biggrin.gif

Czy masz już upatrzony szpital, klinikę, w której będziesz rodziła??
Monicca
Droga Ewuś ja jestem z Bielsk Podlaskiego wiec nie mam wyboru szpitala jestem skazana na jeden:( wiec nie wiem czy nie pojade do rodziny do Białegostoku aby urodzic godnie . Mimo iż w Bielsku nie jest jeszcze tak tragicznie.[/size][size=24]
Ulcia i Julcia
Witaj Monicco, cóż za zbieg okoliczności. Mam córeczkę Julię z lipca'2002 i też jestem w ciąży. Termin na lipiec.
Pozdrówka
Agnieszka*
Witajcie
To ja będę pierwsza - termin mam na 29 stycznia icon_smile.gif Będzie drugi chłopczyk icon_smile.gif
Ulcia i Julcia
Agnieszko, gratulacje!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.