To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zanik miesiÄ…czki po blokadzie pokarmu - POMOCY!!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Monia W.
Jestem w kropce.... icon_sad.gif
Karmiłam Kasię 14 miesięcy, musiałam za tym skończyĆ, bo mała nic nie chciała jeśĆ innego, a mlekiem moim się nie najadała icon_sad.gif więc próbowałam sama, bez pomocy medycyny zakończyĆ ten cudowny etap w życiu nas obu, ale pokarm nie znikał, a piersi zrobiły się jak dwa wielkie balony, w dodatku bolące. Skapitulowałam... Mój Gin przepisał mi blokadę w postaci 4 zastrzyków hormonalnych. Po wybraniu tych zastrzyków (nie pamiętam nazwy) dostałam miesiączkę (ale już od 6-7 miesiąca miałam regularną, więc nic dziwnego w tym nie było). Od tego czasu minęło 5 tygodni, a ja czekam i czekam... icon_sad.gif i NIC!!!!!
W ciąży nie jestem, bo robiłam test. Brzuch mi dziwnie "pracuje", bo czasem tak jakby mnie pobolewał "okresowo", czasem coś w nim tak charakterystycznie bulgocze, ale miesiączki nie ma!!!!!(raz tylko jakieś takie bardzo delikatne plamienie było, więc już się ucieszyłam, że po sprawie, ale to takie jednorazowe było icon_sad.gificon_sad.gif) A jak ścisnę piersi, to wypływa z nich kilka kropelek pokarmu... Boję się, bo na wiosnę/ lato chcę znów zajśĆ w ciążę.icon_sad.gif
Co ze mną jest nie tak???? icon_sad.gif Nie chcę znów braĆ hormonów. Czy to samo przejdzie???
nika19
prawdopodobnie dostałaś jakieś estrogeny, króre działają 6-8 tygoni. Wiec taka sytuacja (bez miesiączki) moze jeszcze troche potrwać, pózniej powinno wrócić szystko do normy. ALe moze dowiedz sie co to były za zastrzyki
Monia W.
Dzieki icon_smile.gif przeszlo w koncu, ale strasznie sie meczylam icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.