To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

tak na uszko Wam powiem...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

cydorka
ale cichoooo bo jak sie dowie licho.. to Janecki sie pochoruje i bedzie nic
wybieramy sie do sosnowca mmm, w połowie lutego miedzy 12-19
jakos tak
głosno nie mówię bo wyjazd nie wypali

ale front przygotowuje..
tak cichutko.. jeżeli możecie mi podpowiedzieć gdzie co i jak z naszym trzylatkiem mozna zobaczyc/pójść/ pojechac.. to bardzo bede wdzieczna
zmotoryzowani jesteśmy więc propozycje przemieszczania tez biore pod uwage

pozdrawiam
cyd
ale ciiiiiiii
beattta
Szeptem podpowiem, że można się z nami spotkać icon_biggrin.gif

Jeśli chodzi o miejsca, które warto odwiedzić to proponuję Park w Kazimierzu (jest tam mini-zoo), Egzotarium też w Sosnowcu (chociaż dawno tam nie byłam i nie wiem jak teraz wygląda), Chorzów z całym kompleksem (park, zoo, planetarium itd), jak lubicie popływać to w Dąbrowie jest Aquapark, w Będzinie można zwiedzić zamek .
Najdalej macie do Chorzowa (jakieś 20-30 minut, uzaleznione od korków w Katowicach i tempa jazdy). Będzin, Sosnowiec i Dąbrowa są bardzo blisko siebie.
karolka
I wpaść do mnie na kawkę, mieszkam niedaleczko parku kazimierzowskiego...ulicę dalej. icon_wink.gif
Izunia
Karolka......ja często wpadam na Kazimierz do parku icon_biggrin.gif a moj syn trenuje w Uni, wiec 3 razy w tygodniu przejeżdżamy przez Kazimierz icon_biggrin.gif
musimy kiedys sie na spacer umówić......tylko niech sie troche cieplej zrobi
karolka
Oczywiście, oczywiście bardzo chętnie. Jak tylko będzie cieplutko...lub trochę mniej zimno! Brrr nie cierpię zimy. Mogłaby trwać dwa tygodnie.
Ev
CYTAT(Cydorka)
ale cichoooo bo jak sie dowie licho.. to Janecki sie pochoruje i bedzie nic
wybieramy sie do  sosnowca mmm, w poÅ‚owie lutego miedzy 12-19
jakos tak
głosno nie mówię bo wyjazd nie wypali

ale front przygotowuje..
tak cichutko.. jeżeli możecie mi podpowiedzieć gdzie co i jak z naszym trzylatkiem mozna zobaczyc/pójść/ pojechac.. to bardzo bede wdzieczna
zmotoryzowani jesteśmy więc propozycje przemieszczania tez biore pod uwage

pozdrawiam
cyd
ale ciiiiiiii

a może by tak z Jankami dwoma na narty? icon_wink.gif
Politea
CYTAT(beattta)
Szeptem podpowiem, że można siÄ™ z nami spotkać  :D  

JeÅ›li chodzi o miejsca, które warto odwiedzić to proponujÄ™ Park w Kazimierzu (jest tam mini-zoo), Egzotarium też w Sosnowcu (chociaż dawno tam nie byÅ‚am i nie wiem jak teraz wyglÄ…da), Chorzów z caÅ‚ym kompleksem (park, zoo, planetarium itd), jak lubicie popÅ‚ywać to w DÄ…browie jest Aquapark, w BÄ™dzinie można zwiedzić zamek .  
Najdalej macie do Chorzowa (jakieś 20-30 minut, uzaleznione od korków w Katowicach i tempa jazdy). Będzin, Sosnowiec i Dąbrowa są bardzo blisko siebie.


Egzotarium wygląda jak kiedyś, ale śmierdzi w nim niemiłosiernie... chociaż teraz zima, to może mniej... O i jeszcze górka dla narciarzy jest na Środuli z wyciągiem;-) I kino (multiplex) otworzyli, ale Muzę zamknęli. Ja się tak mądrzę, bo rodzina była u mnie i wszystkie plotki mi przekazali 08.gif
beattta
CYTAT(Politea)
I kino (multiplex) otworzyli, ale Muzę zamknęli.


Nawet ma być jeszcze jedno 08.gif , a w Muzie planują salę koncertową.

Politea, przyjeżdżasz czasami? Możebyś się odezwała i przyjechała kiedyś do nas z Karolinką icon_biggrin.gif
Politea
CYTAT(beattta)
CYTAT(Politea)
I kino (multiplex) otworzyli, ale Muzę zamknęli.


Nawet ma być jeszcze jedno 08.gif , a w Muzie planują salę koncertową.

Politea, przyjeżdżasz czasami? Możebyś się odezwała i przyjechała kiedyś do nas z Karolinką icon_biggrin.gif


Czasami przyjeżdżam, ale zazwyczaj na weekendy tzw. przedłużone i jakoś tak czasu brakuje... może jak sama z Karol przyjadę to się odezwę, zwłaszcza, że blisko Ciebie pomieszkujemy na wyjeździe.
beattta
CYTAT(Politea)
Czasami przyjeżdżam, ale zazwyczaj na weekendy tzw. przedłużone i jakoś tak czasu brakuje... może jak sama z Karol przyjadę to się odezwę, zwłaszcza, że blisko Ciebie pomieszkujemy na wyjeździe.


Wobec powyższego, a szczególnie ostatniej części wink.gif czekam na kontakt, jak tylko będziecie w pobliżu i wystarczy Wam czasu icon_smile.gif
Ev
A Cydorka to zabłądziła? icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.