To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WITAM W MĘSKIM GRONIE... ;)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Daddy
Hej!

Witam wszystkich na "męskim forum". icon_cool.gif
Tak, tak, na Maluchach jest też miejsce dla prawdziwych facetów... takich, którym niestraszne są pieluchy i bolące nocą zęby, którzy po powrocie z pracy zamiast na fotelu z gazetą, lądują na dywanie w stercie klocków, którzy chcą zwrócić uwagę jak zmienia się i rośnie ta mała rączka, trzymająca ich palec od pierwszych chwil...

Ale tacy prawdziwi faceci lubią też czasem pogadać o samochodach, sporcie, dobrym, zimnym piwku i wszelkich zawiłościach swojej męskej natury i to nie tylko między sobą. icon_wink.gif

Dlatego do dzieła! Panowie i... Panie! Forum stoi otworem!!!

Pozdrawiam

Daddy
marghe
Daddy, wstydziłbys się....
zapomnieć o samolotach???? wink.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Marghe w imieniu Kota
Daddy
Samoloty mieszczą się w obszarze zawiłości... oczywiście! icon_wink.gif
Hi...
aronka
Hej, Daddy!

I mnie też tu zagnało!
I to o jakiej porze... Tylko dlatego, że czekam na moją drugą połowę, która jedzie aż z Sanoka. Wezwali go do śmigłowca...
A skoro on nie śpi, to ja też się pomęczę. icon_cry.gif

Fajnie, że jesteś! icon_razz.gif

Chciałam Ci tu wkleić jakiś statek powietrzny, ale jeszcze nie umiem. icon_redface.gif

Pozdrawiam!
Daddy
Aronka, nawet nie wiesz jak sie cieszę!!! icon_lol.gif

Bardzo, bardzo miło mi Ciebie tutaj widzieć... i tak sobie myślę, że lotnictwo ma bardzo istotny wpływ na rozwój i wychowanie dziecka wink.gif ,więc może czasem na tym forum będziemy mogli uciąć sobie jakąś lotniczą pogawędkę? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Pozdrów Roberta i uściskaj Natalię icon_smile.gif

Daddy
FotoNietoperz
Miejsce dla facetów a najwięcej do powiedzenia mają kobiety. icon_evil.gif
Nawet o samolotach i helikopterach.
Co za ciekawskie natury.
aronka
CYTAT(FotoNietoperz)
Miejsce dla facetów a najwięcej do powiedzenia mają kobiety. icon_evil.gif  
Nawet o samolotach i helikopterach.
Co za ciekawskie natury.


Ty się Nietoperz nie czepiaj! wink.gif
A tego tematu nie ruszaj, bo Cię zagadam na śmierć! wink.gif icon_lol.gif
Od zawsze mam fioła na tym punkcie, poza tym z lotnictwem jestem związana zawodowo, no i w domu też "latamy", bo i mąż... I nawet córka już "skrzywiona" w tę stronę... wink.gif
A Daddy może tylko potwierdzić, że potrafię długo na ten temat... icon_smile.gif
blackmorenight / blackSun
cos tu tych postow tatusiowych troszke malo!!!co jest tatuski???????????
PATIszon
CYTAT(aronka)
 

Chciałam Ci tu wkleić jakiś statek powietrzny, ale jeszcze nie umiem. icon_redface.gif  
!


Czy maly duzy Boeing moze byc?

aronka
Łał! PATIszon! Dzięki! Ja chyba do tej pory nie umiem tak wkleić. icon_redface.gif
To jest duży "benek" B767. Ale masz rację - "mały duży" icon_wink.gif icon_lol.gif , krótsza wersja. icon_smile.gif
"Oblatana" jesteś! icon_wink.gif icon_smile.gif
PATIszon
CYTAT(aronka)
 
"Oblatana" jesteś!  :wink:  :)


Nooo jak nasze samoloty! icon_lol.gif
aronka
CYTAT(PATIszon)
CYTAT(aronka)
 
"Oblatana" jesteś!  :wink:  :)


Nooo jak nasze samoloty! icon_lol.gif


Stewardesa? Czy pani pilot?
PATIszon
Uziemiona stewa!
Ale bardzomi z tym uziemieniem dobrze! icon_cool.gif
aronka
Napisałam na "pw". icon_smile.gif
marghe.
Chcecie samoloty?
Prosze bardzo
Autorstwa Kota

anonimowy
Chcecie, chcecie... icon_lol.gif
kolejne, autorstwa Daddyego

Lua
Ten gosć to ja, wylogowało mnie
marghe.
prosze bardzo

czy leci z nami pilot?
Leci leci..





Jak znam zycie Kot sie niedługo zaloguje
PATIszon
Ja widze tylko oststnie zdjecie. Poprzednich dwoch nie ma icon_rolleyes.gif
marghe.
JA juz nie widzę zdjecia Luy icon_sad.gif a wczesniej było
Swoje widzę (tzn Kota, nie moje)
akkufelek
Witam wszystkich ojców.
Troszkę poczytam sobie babskiego gadania bo zostałem gosposiem domowym. icon_rolleyes.gif
Michał Truski
witam ( mąż truski )
Jestem ojcem prawie dwójki dzieci , zona w drugie ciązy jak narazie
Małżmam
Witam!
Jestem mężem Mam, ojcem 6-letnich bliźniaczek Natalki i Agnieszki, Majki (która przeżyła 2 godziny...) icon_sad.gif, Aneta miała również termin na grudzień, niestety poroniła, a teraz przekamy na Okruszka, który terminowo powinien do nas przyjść 1 maja icon_smile.gif
Bartek_Poznan
Witam wszystkich szanownych Tatusiów,

29.09.2008 zostałem tatą Kajetana. To nasze pierwsze dziecko. Wbiłem się na forum maluchów dzięki przyjaciółce rodziny - dzięki Basiu. A przez to, że jestem maniakiem komputerowym a także pracuje w necie, chce dostarczyć informacji kochanej Małżonce.

Wszystkim tatusiom z forum gratuluje icon_smile.gif

Pozdrawiam

Bartek
ermik
Właściwie powinienem skopiować powyższego posta i tylko zmienić dane icon_biggrin.gif

08.10.2008 zostałem oficjalnie tatą Kamilki. Forum akurat znalazłem w sposób dość ciekawy, ale o tym może kiedy indziej icon_wink.gif.
Też maniak komputerowy, też z wbudowanym łączem do netu icon_wink.gif

Witam wszystkich tatusiów i gratuluję ich pociech!
Tatuś Hunterka
Witam wszystkich ojców, głównie tych, których wkurza gadanie, że tylko matka ma szczególną więź z dzieckiem bo nosiła pod sercem itp.

Gwoli wyjaśnienia jestem ojcem 13 miesięcznego Andrzejka - mojego oczka w głowie icon_smile.gif
krysia83
ja jestem kobietą ale chętnie się przywitam bo przyznam, że większość kobiet gadających o kupkach i zupkach swoich dzieci przyprawia mnie o mdłości icon_wink.gif
Chris
Witam wszystkich.

Ja co prawda jeszcze tatą nie jestem, będę w lutym, ale od jakiegoś czasu szukam miejsca dla siebie w necie. Tzn. stron, portali, for gdzie też mężczyźni mogą swobodnie pogadać o dzieciach.

@krysia83 niestety większość stron i for dla rodziców jest strasznie infantylnych. Wiem, że z kim przystajesz takim się stajesz, ale żeby pisząc o dzieciać trzeba tak się ciaćkać.

Wiem, że to nasza wina facetów, że się nie udzielamy, że nas mało, ale może warto nas w to troszkę wciągnąć.

Zobaczymy może się tutaj uda, bo wydaje mi się, że jest to najmniej sfeminizowana strona dla rodziców. icon_smile.gif
Kucharz
Podbijam. Czy są tu inni chętni do ożywienia męskiego działu?
moment
Witam serdecznie:) jestem przyszłym ojcem i to poraz pierwszy i przede mną duże wyzwanie więc myśle że znajdę tutaj niezbędną teorię która mi pomoże w przyszłości icon_smile.gif
Kucharz
Teorię i tak zweryfikuje praktyka icon_wink.gif Witam Cię i życzę powodzenia. Kiedy termin?
mateuszkanior
Hej, jestem podobnie jak Michał ojcem prawie dwójki dzieci. Drugie ma termin na wrzesień.
IgorB
Cześć, z tej strony Igor - tata półrocznego brzdąca Kubusia icon_smile.gif
Kamil_tata
Cześć wszystkim icon_smile.gif
Jestem tatą miesięcznego Igora.
hana.design
czesc wszystkim !
jako,ze stałem się tatą czas trochę napędzić swój interes. dziecko to tez duży wydatek. klient ostatnio zwrócił mi uwagę,że moje biuro wygląda już nieco staro i kiepsko się to zgrywa z innowacją firmy. chce zmienić wnętrze, najpierw krzesła do biura bo to najprostrza chyba sprawa co myślicie o tych: https://hanadesign.pl/krzesla-biurowe-20
artur.wgnr
wznawiam tradycje...
Hej czesc, jestem tatą 3 letniego syna i rocznej córki, bardzo mi miło dołączyć do tego forum, a szczególnie wątku icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.