To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Swędzenie...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Sel
Od jakiegoś czasu, co którąś noc nie moge spokojnie spać ponieważ swędzi mnie całe ciało-nawet głowa. icon_rolleyes.gif Nie wiem skąd to sie bierze, zaczęłam zwracać uwagę co jem, tego dnia, w co się ubieram, czym sie myję, ale nic mi sie nie zgadza, żebym była na cos konkretnego uczulona. icon_confused.gif Czy to może oznaczać jakąś chorobę? Iść z tym do lekarza? Bo zaczyna mnie to dobijać. icon_cry.gif
Mika
a jakiś zwierzak? klimatyzacja? pomarańcze,mandarynki?
pokuruj siÄ™ wapnem -najlepiej musujÄ…cym
Sel
Nic z tych rzeczy...nie wiem co to jest-pojawia siÄ™ co jakis czas...
mama_do_kwadratu
Zrób sobie próby wątrobowe (ASPAT i ALAT)
Jaco
Sel,
A nie masz przesuszonej skóry? Weź kąpiel z Oilatum... moze przejdzie icon_smile.gif
Sel
Jaco-nie sadzę żeby to był problem skóry, bo to swędzenie mam takie jakby pod skórą...trudno wytłumaczyć...czasami mam wrażenie jakby mnie kości swędziały... icon_rolleyes.gif
Chyba faktycznie powinnam porobić sobie badania.....
Doruśka
a moze stres?
Sel
hehe Dorusia stresu to mam pod dostatkiem...nie wiem juz sama....czas na lekarza juz nadszedł-juz bardzo dawno go nie odwiedzałam-badań to juz kupę lat nie robiłam... icon_rolleyes.gif wink.gif
Doruśka
Badania oczywiscie zrób,ale ja mam tak po stresie .i po alkoholu ,chyba jestem na alkohol uczulona.
dumiczowa
u mnie czasem pralka żle wypłucze pranie albo za duzo płynu wleje albo proszku sypne wink.gif i mnie tez swędzi

pozdr
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.