To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nerki - pilne!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mi
Ratunku!
We wrzesniu, listopadzie i grudniu (do połowy) walczyłam z E. coli w ukła moczowym.
A dzisiaj mdli mnie jak nie wiem, boli mnie głowa, okolice nerek i jestem nie do życia. CZy ktoś z Was też to przechodził!!! Opiszcie jak to było u Was i jak przebiegało leczenie.
Jak mi do jutra nie przejdzie to ide na pogotowie - tylko że ja NIE chce do szpitala - nawet na obserwacje!!!! Boje się...
ProszÄ™....
Anuk
Mi, jak masz możliwość zrób jak najszybciej badanie moczu i zobaczysz czy coś się dzieje. Jeśli się dzieje, to mimo iż się boisz, musisz pójść do lekarza. Z nerkami nie ma żartów.
Magdula
Miałam E.Coli. Dostałam antybiotyk Cipro-bay Uro tylko 6 tabletek. Po dwuch poczułam znaczną różnice, po 3 miałam problemy jelitowe. Wzięłam w sumie tylko 4 przeszło jak ręką odjął. Jelita uspokoiły się po jakiejś dobie.
Idź do lekarza, lepiej niech cię obejrzą, może to normalne, a może trzeba ingerować. Dorosłych do szpitala tak od razu nie biorą.
Zdarzyło mi się że już chcieli mnie zapisać na oddział ale ponieważ ja też jestem tego rodzaju tchórzem uprosiłam żeby puścili mnie do domu . Miałam tylko stawiać się na obchody.
Mi
Dzięki za odpowiedzi. Dziś czuje sie lepiej w poniedziałek robię badania krwi i posiew moczu. Macie racje jestem tchórz okropny. Mam nadzieje, że to w końcu minie.
Podrawiam,
Mi
joaba
Magdula a jakie są objawy jelitowe przy tych bakteriach -jak je zbadać?
joaba
Jeżeli chodzi o nerki też jestem weteran ,kamica,wodonercze,i krwiomocz w pierwszej ciąży ,ąż boje się co będzie dalej -dziewczyny mała może któraś zwas problemy z nerkami w ciąży?

Joaba,
moja przyjaciółka miała problemy z nerkami w ciąży, a dokładniej o co Ci chodzi, mogę ją podpytać.
Anuk
CYTAT(Mi)
Dzięki za odpowiedzi. Dziś czuje sie lepiej w poniedziałek robię badania krwi i posiew moczu. Macie racje jestem tchórz okropny. Mam nadzieje, że to w końcu minie.
Podrawiam,  
Mi


Mi, daj znać - jak wyjdą. Miejmy na dzieję, że na strachu się skończy.
joaba
CYTAT(joaba)
Joaba,
moja przyjaciółka miała problemy z nerkami w ciąży, a dokładniej o co Ci chodzi, mogę ją podpytać.


Anuk to ty się wpisałaś z tym pytaniem w mój post? ,jesteś moderatorem nie? miałam problem komu odpisać na początku.

Ja chciałam się dowiedzieć czy nasilenie kamicy nerkowej ,problemów z nerkami jest zależne od tego że zaszło się w ciąże? może twoja koleżanka też miała nasilenie objawów nerkowych w ciąży?
Anuk
U niej ciąża nie miała wpływu na odradzanie się kamieni, lekarz stwierdził, że po prostu "taka jej uroda". Z powodu swoich problemów z nerkami była pod szczególną opieką, wiem też, że bardzo musiała pilnować ilości soli i tego, ile jej organizm zatrzymuje wody i jakie ma ciśnienie. Podpytam o resztę bardziej szczegółowo icon_smile.gif

U niej siÄ™ te problemy pojawiajÄ… okresowo.
Magdula
CYTAT(joaba)
Magdula a jakie są objawy jelitowe przy tych bakteriach -jak je zbadać?


Po prostu miałam bóle brzucha i mega rozwolnienie. To była chyba reakcja na lek
Mi
Melduje posłusznie, że zrobiłam badania.... wszytsko jest w porządku, więc nerki wykluczone. Jedynie w moczu ogólnym pojawiają się pojedyncze bakterie, ale na wynik posiewu muszę jescze poczekać. Coś na pewno tam wyhodują. Niby wszytsko OK, ale dlaczego mnie plecy z prawej strony bolą, ten ból jest powyżej okolicy nerek?
Magdula
idź do lekarza! Może to zapalenie nerwu np od przewiania a wtedy im szybciej pójdziesz tym łatwiej wyleczyć
Mi
HURRA
nie mam bakterii E.coli, w posiewie pojawiła się tylko taka, która normalnie bytuje na naszej skórze i jej się nie leczy. A te moje objawy pewnie były na wyrost icon_confused.gif
Dostałam tylko leki dezynfekujące ukł. moczowy - zapobiegawczo icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.