To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czerwona plama na pupie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Monin
Witam i proszę o pomoc. Mojej 18-o miesięcznej córeczce wyskoczyła na jednym pośladku czerwona plama jak przyklejony stempel, nie jest ona gładka, tylko trochę pomarszczona i lekko w środku sinawa. W środę miała podawany dożylnie kontrast do badania nerek, bo jest po operacji wodonercza. Tę plamkę ma od wczoraj, może to jakaś reakcja uczuleniowa na ten kontrast. Ona się nie zwiększa ani nie zmniejsza. Nie wiem co z tym robić, to ją boli bo jak przemywam jej to miejsce to ma minę niewyraźną. Pomóżci icon_redface.gif e, może któraś z Was spotkała się z czymś takim.
asiorek82
wiesz co moja córka gdy miała 2miesiące miała coś takiego na pośladku to była taka plamka skóra była na tym tak lekko pomarszczona i to jakby w środku była woda była u lekarza bo bałam się że to może początek PZS choć wogóle nie była odparzona Dr.stwierdził że to jest na tle alergicznym i przepisał mi Elidel niestety krem nic nie pomógł a raczej odwrotnie zaczeła sie powiększać i wyskoczyła kolejna i wtedy posmarowałam jej to sudocremem i wietrzyłam tyłek po trzech dniach plama znikła ale na pośladku ma do dziś ślad po niej.Pozdrawiam icon_razz.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.