To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jak wybrać gina?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

fugu
Mieszkam w Białymstoku, jestem w ok 8TC. Nie jestem w pełni zadowolona z mojego gina, chodzę prywatnie, bulę, a ten jakiś niewygadany, choc polecony.
Jak mam wybrać dobrego gina? Wiem, że juz był na ten temat post, ale wykluczam Arciszewskiego (dla mnie raczej biznesmen, niz lekarz- bylam jeszcze niewciąży), no i kobitki, bo tez mam uraz po jednej takiej studenckiej rzeźniczce z Torunia. icon_evil.gif
Dajcie mi jakieś namiary, bo czuje się zagubiona. Jak narazie pomoc mojej rodziny ogranicza sie do narzekań matki, że to źle wróży, że boli mnie brzuch (już przestał) a męża do robienia mi obiadów i powtarzania, że wszystko bedzie dobrze.
mam nadziję, że to forum trochę sie ożywi! co to tylko kilka ciężarówek na tym biegunie zimna? pozdrawiam!
Ulcia i Julcia
Ja prywatnie polecam dr Świątecką z gabinetu Med-Gin na ul. Dąbrowskiego, a państwowo lekarze z przychodni w szpitalu na ul. Warszawskiej
Adusiowa Mama
Moją ciążę prowadził dr Biedrycki- super lekarz. Przyjmował "państwowo", zlecał wwszystkie badania, nie było problemu z niczym ( USG miałam robione 4 razy) , symatyczny i bardzo miły.

namiary na gabinet:

Sw. Rocha 3 lok 8 1 białystok
tel: (0-85) 745-15-65

ma podpisaną umowę z funduszem więc na bank przyjmuje bezpłatnie icon_smile.gif
ewus
Polecam paną idr Grycz i pana dr Macieja Urbana(oczywiście to nie ten co tak podpadł) - oboje pracją w przychodni przy szpitalu na ul.Warszawskiej poza tym w tej przychodni są super ginekolodzy, badania wszystkie są zlecane i jak coś to pród w towarzystwie znanej twarzy jest milszy icon_wink.gif
kasiarybka
Przychodnia na Antoniukowskiej, dr. Elżbieta Suchecka. REWELACJA, polecam z czystym sumieniem.
Monique
A slyszalyscie cos o dr. Malgorzacie Oniszczuk??
Agnieszka*
Widze ze dawno nikt nic tu nie napisał ale.....
...... czy ktos chodzi do przychodni przy ul. Bema? Macie jakies opinie o lekarkach tam przyjmujących? Nie ukrywam że szukam ginekologa blisko domu albo "po drodze"
aga27
a co mozecie powiedziec o dr.Michalaku z Warszawskiej?
Agnieszka*
Nikt i nic - kobitki w Białymstoku nie chodzą do ginekologów icon_lol.gif
Adusiowa Mama
PodciÄ…gam temat icon_smile.gif
potrzebuję wybrać się do lekarza icon_razz.gif
a do mojego mogę zapisać się na koniec kwietnia icon_eek.gif icon_eek.gif

kogo ewentualnie polecacie??
angrzes
Lenczeski u Arciszewskiego super Pan doktor icon_biggrin.gif
malalady
Kobietki a moze ktoras moze polecic jakiegos dobrego lekarza moze byc prywatnie lub nie, ktory prowadzi ciaze i odbiera porody na Warszawskiej icon_question.gif icon_question.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.