To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Alergia na wszystkie owoce?CZy to mozliwe?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tommydor
Moja 6 miesieczna coreczka juz od 1miesiaca zycia miala czesto czerwona wysypke na calym ciele ktora po jakims czasie ustepowala pozostawiajac bardzo sucha skore po czym za jakis czas znow sie pojawiala.Karmilam ja piersia do 3miesiaca eliminujac rozne alergogenne skladniki mojej diety.Wyglad skory znacznie pogorszyl sie po pierwszych szczepieniach.Naszczescie znajomy homeopata odczula moje dziecko raz na jakis czas i jest znacznie lepiej.Mala pije mleko NAN HA i stwierdzono ze nie ma alergii na mleko ani laktoze ani jajka.Jedyny problem to gluten na ktory staram sie uwazac.Od jakiegos czasu zaczelam podawac jej pierwsze zupki i owoce w sloiczkach.Po warzywach nic sie nie dzieje ale po owocach zawsze pojawia sie nowa wysypka.Praktycznie po kazdym owocu jest ten efekt a im kwasniejszy owoc tym wieksza wysypka.Jedynie po bananie jest ok.Czy to moliwe zeby dziecko miala alergie na WSZYSTKIE OWOCE????Moze ktos ma podobne doswiadczenia.Prosze o kontakt.
agabr
Pytania dodatkowe
-w jaki sposob stwierdzono , ze nie uczula mleko?
- jak objawia sie alergia na gluten i skad wiadomo ze gluten?
- od jak dawna je te zupki?
-jakie owoce alergizuja?
- gdzie jest wysypka?
b.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.