To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Bambi II

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

madama
Czy był ktoś już na tej bajce?
Można zabrać 2,5 - latka?
Rzeczony jest raczej z tych wrażliwych i nie był jeszcze w kinie.
beattta
Bambi II wchodzi do kin 3 lutego
Agnieszka AZJ
W Cinema City juz grają od soboty - my pójdziemy pewnie w piatek.
madama
U nas już grają, może dlatego, że od 16 mamy ferie.
beattta
No proszę icon_rolleyes.gif , a u nas dopiero wchodzi. W Cinema City też nie ma go w repertuarze.
Tunia
Ja się wybieram na ten film z Wojtusiem. To będzie jego pierwsza wizyta w kinie:)
Agnieszka AZJ
CYTAT(adriana)
Czy był ktoś już na tej bajce?
Można zabrać 2,5 - latka?  
Rzeczony jest raczej z tych wrażliwych i nie był jeszcze w kinie.


Właśnie wróciłyśmy z kina - była z Julką, Zosią i jeszcze jedną dziewczynką w wieku Zosi.
Film jest b. ładny, taki... staroswiecki, w stylu dawnych filmów Disney'a. Kreska jak w starym Bambim, spokojna muzyka, jest parę momentów troszkę straszniejszych wink.gif ale generalnie - dobry film na pierwszy kontakt z kinem.
Nie ma tak modnych obecnie dialogów wstylu "Shreka", stąd może niesmak recenzenta "GW", ale dla dzieci świetne.
Generalnie film jest o nawiązywaniu się uczucia między ojcem a synem
Ulcia i Julcia
Nam się też podobał.
Atena
myślicie, że wrażliwasza 3,5 latka może iść na ten film?(jeszcze w kinie nie była...)
ile trwa film?

A.
madama
My bylismy w końcu tydzień temu i podobało się. icon_smile.gif Ale na kino dał się namówić tylko młodszy. Piotruś nie chciał pójść, mimo, że często chodzimy do teatru. Znał bajkę i wiedział, że mama Bambiego została zabita przez myśliwych.
Moim zdaniem bajka nadaje się na debiut w kinie, jest taka jak pisała Agnieszka, chodziaż sceny z psami ścigającymi Bambiego były naprawdę groźne, musiałam tłumaczyć Stasiowi, że wszystko dobrze sie skończy. Trwa ok. 70 min. W kinie było dużo małych dzieci, nikt nie wyszedł przed czasem.
Jaco
Bajka jest super icon_smile.gif Nawet sceny z psami choć rzeczywiście są nieco straszne da się dziecku w fajny sposób wytłumaczyć, nie trwają zbyt długo i nic się nie kończy źle.

Jak dla mnie bomba icon_smile.gif Debiut mamy za sobÄ… icon_smile.gif
KM
Kusi mnie Bambi ale nie wiem czy u nas na debiut nie za wcześnie. Czy na seansie dla dzieci światła gasną zupełnie czy są przyciemnione jak w MultiBabyKinie?
Jaco
KM,
Ja byłam w Galerii Mokotów. Światła były zgaszone ale sala niewielka, taka kameralna... Fajnie było. Z takim maluchem możesz nawet kupić jeden tylko bilet i trzymać go na kolanach. My nie skorzytaliśmy ale może dla Ciebie to niezłe rozwiązanie icon_smile.gif
KM
W ciemności Kacper nie usiadłby sam. Chyba się wybierzemy icon_rolleyes.gif
Meganka.
My byliśmy w zeszłą sobotę i bajka bardzo się Szymikowi podobała. To nie był nasz debiut.

Myślę, że z powodzeniem mozna zabrać 2,5 latka. Fajna, spokojna bajeczka.
adzia
Byłysmy wczoraj icon_smile.gif Film cudny, wreszcie Disneye zrobili coś naprawdę dla dzieci bez cwaniactwa i odniesień zrozumiałych tylko dla dorosłych icon_smile.gif

Znaczy, mówie o tej części, której mi się udało nie przespać icon_wink.gif
burek
Wynudziłam się jak mops, ale Emi zadowolona. icon_smile.gif
Saskia
Byłam wczoraj z Michałem - podobało mi się zdecydowanie (nie wiem czy nie bardziej niz jemu icon_wink.gif)
Sylwia M.
Film rzeczywiście jest staroświecki w dobrym tego słowa znaczeniu. Uważam, że bardzo prawdziwie i pięknie pokazany został w nim fenomen miłości ojcowskiej -tak różnej od miłości matczynej, choć nie mniejszej. wink.gif . Tata Książę był postacią skomponowaną perfekcyjnie.
Film stanowi także dobrą okazję, aby uświadomić dziecku różnicę pomiędzy jelonkiem a sarenką wink.gif No a rodzeństwo królików (zajączków... ?) jest rozkoszne aż do szaleństwa icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif I aż do bólu autentyczne wink.gif
KM
Musiałam się pilnować, żeby nie zasnąć icon_wink.gif Kacper twierdzi, że film mu się podobał jednak myślę, że niewiele z niego zrozumiał. Siedział dzielnie na swoim miejscu i nawet nie wspomniał, żeby wziąć go na kolana. Raz złapał mnie za palec ze strachu, kilka razy śmiał się głośno icon_smile.gif
marghe.
Czy smierc matki Bamiego jest bardzo "wyeksponowana"?
grzałka
CYTAT(marg.)
Czy smierc matki Bamiego jest bardzo "wyeksponowana"?


moim zdaniem nie

mnie się podobał, ładnie zrobiony, Ani tez, aczkolwiek te pieski mogłyby być nieco mniej "krwiożercze"
KM
CYTAT(marg.)
Czy smierc matki Bamiego jest bardzo "wyeksponowana"?


Wg mnie za bardzo, film był za smutny. Myślę, że starsze dzieci (od mojego) mogą po obejrzeniu filmu rozmyślać o śmierci, bać się, że umrze ich mama (sama miałam w dzieciństwie takie lęki po obejrzeniu filmu ale dla dorosłych).
Na szczęście Kacper za mały na takie rozważania i wspomina tylko te zwierzątka, które widział (matka Bambiego nie była pokazana).
Krwiożerczych psów Kacper się nie bał icon_rolleyes.gif
marghe.
Km, tego własnie sie boję
GAba po KSięzniczce na ziarnku grochu (a tam o śmierci matki naprawde było mało) Gaba miałą kozmary przez miesiac
do dzis z nimi walczymy..
marghe.
Km, tego własnie sie boję
GAba po Księzniczce na ziarnku grochu (a tam o śmierci matki naprawde było mało) Gaba miałą koszmary przez miesiąc
do dziÅ› z nimi walczymy..
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.