To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Warkoczyki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Siunia
Dziewczynki,
czy któras z Was zrobiła sobie na głowie takie coś? icon_wink.gif
Strasznie mi się to podoba.
Jestem ciekawa jak to się ma w codziennym używaniu?
Prosze o opinie.
Aha, dla uściślenia ... mam na myśli właściwie przedłużenie włosów warkoczykami.
- Siunia
Ika
A fioletową grzywkę nadal masz...? icon_biggrin.gif
Agnisma
No cóż.....
Są urządzenia do skręcania "warkoczyków", ale to jednorazowa fryzura i w zasadzie nie można tego nazwać warkoczykami.
Pojęcia nie mam jak na wybrzeżu, ale w Łodzi jest dosłownie kilka na kilkaset salonów fryzjerskich, które wykonują "profesjonalne" warkoczyki.
W takiej fryzurce trwasz do momentu "odrostów" myje się je podobno normalnie...
Osobiście się nie zdecydowałam , bo przy długości moich włosów (około 85cm) koszt przekraczał sporo ponad 1000zł icon_eek.gif (słownie:[b]tysiąc złotych icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif )
Siunia
Agnisma, dzieki za odpowiedż ... ale nie tego oczekiwałam. Po za tym, teraz jest to o nieeeeeebo tańsze. Przynajmniej u nas tak wiele zakładów to wykonuje, że .... jest w czym wybierac.
Mnie za to interesuje opinia osoby, która ma lub miała takie cudo icon_wink.gif

Ika, zapewniam, że mnie nie poznasz icon_wink.gif
Na głowie mi się baaaardzo ugrzeczniło icon_wink.gif ,reszta bez zmian icon_twisted.gif


- Siunia

ps. he, he, ale jak u Ciebie byłam to juz wtedy było po pierwszych fazach "ugrzeczniania"
Dorotka
Siunia moje dwie znajome Magdy zrobiły sobie takie coś na głowie icon_biggrin.gif Jedna z naturalnych włosów a druga przedłużyła i zagęściła sztucznymi.
Pierwsza Magda, myła włosy codziennie, zaczęły jej wystawać pojedyńcze włoski a na głowie zrobił się łupierz, bo jednak głowy nie dało rady zbyt dokładnie umyć icon_confused.gif
Druga Madzia była bardziej zadowolona, włosy sztuczne są sztywniejsze i fryzurka długo wyglądała ładnie. Tylko po pewnym czasie zaczęło być widać supełki wink.gif
U jednej i drugiej odrastające włosy zaczęły zamieniać się w dredy icon_sad.gif , obie trzymaly warkoczyki na głowie około dwóch miesięcy.
Ach obie Madzie były bardziej zadowolone ze swojego wyglądu jak włosy miały związane, niż puszczone luźno wink.gif
Potwora
Siuniu, ja marzę o warkoczykach, niestety icon_sad.gif nie mam zbednych 600 zł bo już bym u fryzjera siedziała. Moja koleżanka miała przedłużane, wyglądała fajnie, nie miała z nimi żadnych kłopotów, chyba trzeba do nich uzywac specjalnego szamponu.
Siunia
Ja kiedys juz prawie przedłużyłam i zagęściłam włosy. Ale się rozmyśliłam.
Teraz marzą mi się warkoczyki. Ale się zastanawiam ...
- Siunia
aneea
Siunia, zapytaj na forum www.wizaz.pl
Niedawno zostalo otwarte podforum fryzjerskie, recze ze znajdziesz tam wiecej informacji.
Sama pytalam niedawno o chemiczne prostowanie wlosow i naprawde zdobylam wiele interesujacych informacji.
Olena
Siunia, a ile to w Gdańsku kosztuje?
Siunia
Olena, przykro mi, ze nie zauważyłam.
Zajrzyj na stronę www.betahair.prv.pl
- Siunia
ema
ja mam warkocze i polece Wam salon tatuazu w Krakowie na Pijarskiej. koszty nie sa tak przerazajace jak wymienilysmcie, bo tylko 390,-
sa tanie i wcale nie gorsze od tych drozszych. naprawde oplaca sie taka fryzurka.
pozdrawiam icon_smile.gif
olka
jestem z Sochaczewa w woj.mazowieckim.
zrobie warkocze za 300 - 350zl , zaleznie od dlugosci.
jesli masz pytania ->> cool_bubu1@wp.pl
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.