To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie Tort????????????

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kachaaa
koleżanka z pracy ma w poniedziałek urodziny , robimy jej niespodziankę- tort
tylko gdzie we wrocławiu w miarę tanio a przedewszyskim SMACZNIE I łADNIE zrobia mi tort do jutra musze złozyć zamowienie , żeby zdązyli,
POMOCY nie chce kupować byle gdzie jakiegoś ochydnego mdłego maśłowo- margarynowego tortu
Doruśka
w babczece na przeciwko opery sa świetne torty.
użytkownik usunięty
Dorusia Ci zrobi, a ja wycenię wink.gif i wezmę małą marżę wink.gif Mogę (jeszcze) nawet fakturę wystawić.
użytkownik usunięty
A mi smakują też torty z Marcepana (to chyba jest jakaś sieć cukierni), mam pod nosem i zawsze tam zamawiam, np. tort firmowy, mniam...
Doruśka
O prosze PAka w nowej odsłonie icon_wink.gif sie biznesłomen odezwała icon_smile.gif) nareszcie:)
anonimowy
hahaha biznesmama
zamówiłam w tej cukierni na biskupinie kolo koscioła , chyba własnie Marcepan , tort węgierski , pani zachwalaal pod niebiosa- hmmm moze dlatego że nadroższy, naszczęscie to składkowy .......
Potwora
Polecam z czystym sumieniem torty i wypieki u Smektały na Pereca - ale to chyba za daleko dla Ciebie
skanna
A nie o Spychałę chodzi?
Potwora
CYTAT(skanna)
A nie o Spychałę chodzi?


Tfu tfu Spychała oczywiście Spychała icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Pyszne pączki polecam icon_wink.gif a w tłusty czwartek zawsze jest tam wielokrotnie zakręcona kolejka icon_wink.gif
kachaaa
ola nie dałabym rady , za daleko bo ja sama teraz z Wojtusiem od środy więc nie dasłabym rady taszczyć 2 kg tortu i 4 latka
zamówiłam w Marcepanie , tort węgierski- Paulina jadłas moze?
użytkownik usunięty
Kachaaa, jedyny torcik jaki mi średnio leżał, to był czekoladowy, bo dla mnie był trochę zbyt "mocny" (coś jak prawdziwe kakao w stosunku do nesquicka). Węgierski jadłam u znajomych na imieninach i był bardzo dobry. Tak samo jak mój ulubiony śmietanowy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.