To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy możecie polecić mi tani nocleg

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

cydorka
Jak w tytule
Przyjeżdżam w przyszłym tygodniu na ostatni zjazd do Wrocławia. Właśnie sie o tym dowiedziałam i załamało mnie to, ponieważ bedę musiała przyjechać sama. Nocleg, z którego korzystałam do tej pory odpada, bo bedzie dla mnie samej za drogi. ( jak sie dzieliło na 2-3 osoby, to było taniej).
Czy możecie polecić mi jakieś miejsce na 2 noce, coby ze mnie nie zdarli ale żeby w miare przyzwoicie było, znaczy czysto chociaż.
Zajęcia mam na AR na Norwida ,nie wiem, czy tam w okolicach coś znajde?
pomyślcie proszę
cyd
cydorka
Jestem załamana coraz bardziej, nikt nie może mi polecić jakiegoś w miarę taniego noclegu?
cyd
skanna
Kurcze, Cyd, wyjeżdżam we wtorek, bo inaczej, to miałabyś nocleg u mnie icon_sad.gif
Szkoda straszna.
grzałka
Tani to w Domu Nauczyciela

Dom Nauczyciela
ul. Nauczycielska 2
tel. (071) 322-92-68
fax (071) 321-95-02
grzałka
warunki w porzÄ…dku sÄ…
skanna
No i Nauczycielska to prawie pl.Grunwaldzki, czyli na Norwida rzut beretem.
anonimowy
CYTAT(grzalka)
Tani to w Domu Nauczyciela

Dom Nauczyciela
ul. Nauczycielska 2
tel. (071) 322-92-68
fax (071) 321-95-02


dziekuje barzdo, zarezerwowałam w domu nauczyciela
cyd
anonimowy
CYTAT(Anonymous)
CYTAT(grzalka)
Tani to w Domu Nauczyciela

Dom Nauczyciela
ul. Nauczycielska 2
tel. (071) 322-92-68
fax (071) 321-95-02


dziekuje bardzo, zarezerwowałam w domu nauczyciela
cyd
kachaaa
kurcze za pózno przeczytałam
u mnie kanapa wolna
dzwi otworem stojÄ…
mąż nie powinien robić żadnych problemów
Cydorka szkoda kasy
u mnie moze nie luksusy, karaluchy nie chodza ,co najwyżej taki wyriośnięty 4 letni ale to ja tak go specjalnie choduje
icon_wink.gif
Cydorka szkoda forsy , zapraszam do mnie
Mama Mojzesza
kurcze Cydorka, ja tez za pozno przeczytalam, polecam nasz hotel asystenta(glowna atrakcja jestesmy my wink.gif )
użytkownik usunięty
Ja też dopiero przeczytałam.

Cyd, to może jakieś spotkanko zrobimy? Będziesz miała chwilkę wieczorami? czy bardzo zapracowana będziesz?
cydorka
dzięki dziewczyny
znalazłam jeszcze jedną chetną ze swojej specjalizacji, też będzie nocowac tam w domu nauczyciela, wiec wyjdzie taniej
rzutem na tasme wybrałam poranny pociąg do wrocławia w pt rano, tak więc jeden nocleg mi zostaje juz tylko
zajęcia mam w piątek do 19, w sobote zaraz po zajęciach wracam do domu
co do spotkanka to .. ja odezwe sie w poniedziałek, poniewaz to nasz ostatni zjazd na specjalizacji a potem to tylko egzamin, wiem ,ze częśc osób planuje wspólny wypad na zakończenie
dowiem sie cos wiecej i odezwe sie w poniedziałek
a może tak to jakoś zoraganizuje, zeby i z Wami się zobaczyć i z grupą zintegrowac
dzieki dziewczyny jeszcze raz
cyd
Ila
Kurcze Cyd, mnie w czwartek powalila goraczka i nie siadalam do kompa, a Tomek forum nie czytuje regularnie wink.gif
Pamietasz, ze ostatnio mialas spac u nas wink.gif To moze jednak spelnisz obietnice icon_question.gif Zapraszamy serdecznie.
Od nas na Norwida rzut beretem wink.gif
cydorka
witam
Moja grupa mało zdyscyplinowana, zatem decyzja o ew imprezowaniu na zakończenie zjazdu zapadnie pewnie na zajęciach. a wiem, że ciężko jest sie organizować z godziny na godzinę. Chyba żeby mi ktos telefon na pw podesłał, to jak tam dotre i sie dowiem co i jak to zadzwonię. icon_smile.gif

Bede przyjezdzała do Wrocławia jeszcze na egzamin, może wtedy spotkanie( będziecie mnie odstresowywać na wieczór przed)?

Zakręcona jak słoik cyd
P.S.
własnie sobie przypomniałam , że jutro jest piatek a nie sobota i chyba trza szefostwu podanie o urlop zanieść icon_redface.gif
ja już powinnam iśc na urlop
a tu poczatek sesji.....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.