To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Plamienia po @

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Karla26
Witam dziewczyny
Jestem po zabiegu łyżeczkowania. Po tym czasie mój organizm nie chciał sam wrócic do normy czego powodem był brak @ przez ponad 3 miesiące.
Dostałam luteine na wywołanie @ i przez nastepne 2 m-ce mam brac tabl. antyk. na uregulowanie cyklu. Pare dni temu własnie mi się @ skonczyła i juz myslałam że jest wszystko ok. A tu po paru dniach pojawiło sie plamienie jasną krwią.
Mam wiec pytanie czy to normalny objaw te plamienia? Czy tak moze byc przy tabl. antykoncepcyjnych?
Może któras z was tez tak miała? Bede wdzieczna za odp. Pozdrawiam.
katiek
Karla a robili ci badania hormonów?? Nie powinno się takich rzeczy lekceważyc-to już trwa 4-ty miesiąc. Na usg wszystko było w porządku??
Karla26
Witaj Katiek.
Nie miałam robionych badan hormonów.
Lekarz zrobił mi tylko usg. Powiedział że są liczne pęcherzyki i endometrium 14mm. Przepisał mi luteine na wywołanie @.
Po dwóch dniach od odstawienia luteiny pojawiła sie @. Od 1 dc zaczęłam brac tabl. antykoncepcyjne( mam je brac 2 m-ce). @ trwała 5 dni, potem trzy dni spokoju no i teraz te plamienia. Raz są lekkie a czasem wygląda to jakby znów była @. Nie wiem czy to normalne.
Katiek czy ty takze miałas podobnie? Jakie badania powinnam porobić, bo mój gin nic nie zalecił????
katiek
Ja miałam trochę inne komplikacje. Ale coraz bardziej skłaniam się do zdania że przed daniem hormonów trzeba sprawdzić ich poziom żeby nie zrobić większej szkody.
Z badań to mi robili m.in
-progesteron
-prolaktynÄ™
-poziom hcg (coby wykluczyć pozostałości po poronieniu)
-sprawdzić tarczycę
Idż lepiej i poproś o skierowanie do endokrynologa-ginekologa.
I oczywiście powiedz swojemu ginekologowi o tym co się dzieje albo idź na ginekologiczną izbę przyjęć z nieprawidłowym krawwieniem-zabierz ze sobą wypis ze szpitala po łyżeczkowaniu (najlepiej idź do tego samego szpitala), wynik his-patu i zalecenia Twojego ginekologa
Karla26
Katiek wielkie dzieki za odpowiedź
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.