To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Usg 3D w Szczecinie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Meganka.
Gdzie można w Szczecinie USG 3D zrobić icon_question.gif Proszę o info.

Dzięki
magda28
Na Unii Lubelskiej, z tego co wiem w maju koszt wynosił 200zł
Róża
Na Unii Lubelskiej i z tego co wiem to koszt 130 zł, siostra robiła przed wakacjami.
Poprosić o nagranie na płytkę CD i wrażenia niesamowite!!!!

Pozdrawiam:)))))
Marta_R
Dziewczyny, to jak w końcu jest z tym usg na unii lubelskiej?
W lipcu będę lecieć do Berlina z córą - odstawiam ją na wakacje, no a mój tata do siebie będzie i tak praktycznie przez Szczecin jechał, więc coraz poważniej zastanawiam się nad tym, czy nie wyskoczyc na 2 godzinki z Berlina do Szczecina właśnie na usg... tym bardziej, że u nas usg z DVD i zdjęciami kosztuje minimum 130 funtów, wiec duuuuużo taniej mi wyjdzie.
Jakbyście mogły mi coś więcej napisać - byłabym wdzięczna icon_smile.gif
Róża
Jutro zorientuje się szczegółowo i zadzwonię na unii Lubelskiej i powiem jaki jest dokładny koszt tegu usg, ale tak jak pisałam przed wakacjami siostra płaciła 130 zł i miała z nagraniem dzidzi.
Wejdź na stronę www.oliwia2005.bobasy.pl i tam jest zdjęcie z usg córeczki mojej siostry!
Filmik ma nagrany na płytce CD.
Pozdrawiam
Marta_R
Róża, dzięki serdeczne icon_smile.gif
Śliczna ta maleńka icon_smile.gif Kuzynka Julcia też rozkosznym bobaskiem była, a teraz panna z niej rośnie icon_smile.gif
Róża
Cholerka nie udało mi się zadzwonić bo miałam sporo pracy dzisiaj. Ale w poniedziałek ustale numer telefonu do rejestracji i napiszę jaki koszt takiego badania.
Pozdrawiam ciÄ™ mocno!!!!
Kat25
ja byłam niedawno na unii na usg 3d4d!miałam badanie połowkowe włacznie z badaniem dopochwowcm
+nagranie na kasetke i na płytce pare fotek!!+słuchanie serudszka+opinia lekarska na strone A4(dokłądno co i jak) icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif i za wszystko zapłaciłam 135zł;) icon_biggrin.gif tylko musisz miec płytke i kasete swoja icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif polecam!!było super lekarz dokąłdnie wszystko tłumaczył!!naparwde zawodowo icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Marta_R
Róża, dzięki za chęci, Kat25 - dzięki za informacje

Gdybyście mogły mi podać nr telefonu do rejestracji, to ja sobie zadzwonię i wypytam o kilka rzeczy - chcę pojechać w 30 tyg. ciąży, mam nadzieję, ze nie będzie zbyt późno... nagrać koniecznie film dla męża (da radę na DVD? czy tylko vhs?), bo ze mną będzie tylko córeczka i mój tata, no i czasowo ustawić się tak, żebym zdążyła złapać pociąg powrotny do Berlina, a w Berlinie samolot do domu (o 21.30) icon_smile.gif
Róża
Podam Ci numer ale do szpitala. zadzwoń i poproś o rejestracje na USG ale dodaj że odpłatnie chcesz to zrobić. Numer to 091 425 30 10. Ja na ten numer dzwoniłam i też rejestrowałam siostrę moją. Płytke miała ze sobą.
Pozdrawiam!!!
Marta_R
Dzięki przeogromne icon_smile.gif
monia :)
na Felczaka 10 za Urzęem Miejskim, koszt takiego USG waha się w granicach 80-230 (zależy od tego czy wszystko jest ok z dzidzią ) pozdrawiam
monia :)
aha i jeszcze dodam że nagrywają wszystko na płytkę gratis icon_smile.gif Polecam dr. Węgrzynowskiego
TIGERIN
Drogie mamusie, niedługo dołącze do Was. icon_lol.gif
Jak na razie jestem przrażona. icon_rolleyes.gif
Poszukuję dobrej opieki medycznej a ciągle żle trafiam.
Płacę za wizyty kosmiczne pieniądza, a jedyn co mam to stwierdzenie że jestem w ciąży, a że "ciąża to nie choroba więc , proszę już iść bo jestem zmęczona"!!!

ProszÄ™ o namiar na dobrego lekarza. icon_redface.gif

Ewelina
szantrapa
Jeśli chodzi o dobrego lekarza to polecam dr.Puchalskiego. Namiary-Szpital Wojskowy, Przychodnia Wojskowa i ew. prywatnie w Spondyllusie niedaleko UM. W sumie uratował życie mojej niuni.

pozdrawiam cieplutko

Magda
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.