To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jak przyśpieszyć zdrowienie skręconej kostki?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Anuk
Nie mam czasu chorować icon_biggrin.gif Proszę o sugestie jak w temacie icon_wink.gif
Tobatka
Tylko nieużywanie wyleczy nogę.. Niestety..
Anuk
Tobatka, to nie używam. Lekarz na O.Dyżurze powiedział mi, że po 5 dniach będzie OK, wypadek był we wtorek....i nie bardzo widzę, abym w poniedziałek mogła iść do pracy..... boli mnie jak mocniej stanę na tej nodze.


Ile to może trwać?
milly
jest taka maść Traumel S, zdaje się że nawet w postaci tabeletek. Homeopatyczne, ale rewelacyjne - przetestowanene na Jachu. Polecam.
Tobatka
Anuk - ja Cię nie pocieszę.. Notorycznie sobie skręcam nogi w kostkach, tudzież dokonuję na nich zwichnięć.. Ale zawsze boli mnie ponad tydzień grubo, smarowane maściami różnymi (ze starym dobrym altacetem w okładach i maści na czele)..
Anuk
32.gif Kurcze
katiek
Anuk a sforsowanie takiej kostki może skutkować tym że będzie bolała o wiele dłużej. JA skręciłam kostkę w sobotę a od poniedziałku zaczynałam praktyki na które musiałam od autobusu iść ponad kilometr. Kostka przestała mnie boleć po ponad miesiącu (czyli na około tydzień przed własnym weselem a już miałam uroczą perspektywę brania ślubu w tramkach icon_lol.gif )
Anuk
Katiek- dlatego zdecydowałam się posłuchać doktora i mam L4 do 6. 02 icon_sad.gif
Choć nie mam czasu ani ochoty na chorowanie....za to mam zaległość u Ciebie (za co z góry przepraszam, ale jestem póki co bezradna).

JakoÅ› Wam to wynagrodzÄ™ (oczekiwanie).
katiek
Anuk-spokojnie-jakoÅ› wytrzymam. Kuruj kostkÄ™!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.