To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

witam...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

krissie_e_e
skad macie takie fajne suwaczki?
Vera
są strony z takimi suwaczkami. wystarczy kliknąć na czyjś suwaczek i otworzyc stronę, a później wybrać coś dla siebie icon_wink.gif
mama_do_kwadratu
https://www.maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=13637
krissie_e_e
dziekuje icon_biggrin.gif
Vera
napisałam Ci o suwaczku i ...wcięło mi mój icon_rolleyes.gif Widać go? Bo ja nie widzę icon_eek.gif
mama_do_kwadratu
nie widać
Vera
No właśnie icon_cry.gif
Vera
No to muszę też chyba zrobić sobie nowy suwak 10.gif Ale numer!
krissie_e_e
no dobra...testuje mój suwaczek
krissie_e_e
cholera...cos chyba pochrzaniłam...
jak sie go instaluje...?mam strone po rosyjsku chyba a ja po rusku nic w ząb bo sie go nigdy nie uczyłam...
krissie_e_e
no...co z moim suwaczkiem...
krissie_e_e
21.gif nie widac drania
Vera
ja po rosyjsku tez ni w ząb icon_sad.gif Ważne, żeby wkleić link w profil-tutaj już mogę pomóc
krissie_e_e
o rany...pokazał sie.....musze go jeszce poprawic
10.gif 01.gif
Vera
krissie_e_e ano widać go icon_wink.gif Mój tez wrócił icon_wink.gif
krissie_e_e
nie wiem czemu ale twojego nie widze......mój jest suuuper...narazie jeden ...ale pracuje nad kolejnymi:P
Vera
Mój dziś bywa icon_cool.gif Na razie go zostawiam, może się uspokoi icon_wink.gif
krissie_e_e
sie mka...co słychac Vera?Jak tam starania o dzidzie...bo ja oczekuje na testowanie.. 08.gif nie podniecam sie tym tak bardzo jak wczesniej 29.gif bedzie dobrze ... 08.gif a jak nie...cóż...znowu figle....az do upadłego..pozdrawiam brawo_bis.gif 03.gif
Anka79
Cześć dziewczyny!
Ja też próbuję zrobić sobie suwaczki i właśnie chcę sprawdzić czy mi wyszło.
krissie_e_e
hihi...widze ,ze masz dłuższy staż ode mnie...pozdrawiam..
joasia-ania
oki, mam już suwaczek i co dalej?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.