To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wasze podlogi

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ptysiak
pokazcie jakie macie podlogi w mieszkaniach

my planujemy panele i mi sie podobaja jasne a mezowi bardzo ciemne

jakie sa praktyczniejsze?
Maciejka
Ja wolę zdecydowanie jasne. Na jasnych mniej widać kurz. Pomieszczenie jest jakies takie bardziej czyste na oko icon_wink.gif
Agnieszka.zg
ja mam dechy ale sosnowe czyli są bardzo miękkie , mam je już prawie 10 lat i jak tylko trafi się grubsza gotówka to od razu kupuję panele na całe mieszkanie bo na te deski nie mogę już patrzeć tym bardziej ,że musiałabym je wycyklinować i polakierować a tego nie zniosę...........
marghe.
Gdybym mogła zmienic to zdecydowałabym sie na drewno.. porzadne drewniane deski
Nie przepadam za panelami
sama mam mozaike, jasnÄ….
Ptysiak
chodzi o koszt, a deski drogie icon_smile.gif
marghe.
rozumiem ,ze o koszt icon_smile.gif

jesli miałabym wybierac to wybrałabym mozaikę icon_wink.gif
Catalabamaa
hmm u nas w mieszkaniu sÄ… panele ale takie jasne w miare, nie sosna ciemniejsze od sosny, ale jednak panele....

bardzo podobają mi się ciemne panele, ale ich niepraktyczność doprowadzila by mnie do szalu..... icon_rolleyes.gif
agak
Patrząc na ekspozycję u mnie w firmie stanowczo polecam jasne. Ciemne wyglądają super, szczególnie z jasnymi meblami ale niestety są nie praktyczne.
Zawsze można wybrać coś średniego, np. wiśnię, gruszę czy brzozę.
Ptysiak
chyba beda jednak ciemne + jasne meble icon_lol.gif
ewis_
NIE polecam deski barlineckiej - pisałam już parę razy o jej wadach, właściwie nie widzę zalet icon_evil.gif

W przedpokoju mam panele jakieś super mocne - ciemne, w kolorze: orzech. Do tego rzeczywiście - jasne meble icon_smile.gif POLECAM, wygląda bardzo fajnie i jakościowo jest bez zarzutu.
justin
ja mam panele - bo tanie.
jestem zadowolona, bo czysto i praktycznie.
Tylko widać od razu "koty" no i często trzeba zamiatać, albo wycierać.
Dorka
zdecydowanie drewno, choćby mozaikę (ładnie położona też super wygląda, a cenowo nie wiele drożej od paneli wychodzi). We Wrocławiu polecam firme p. Wichłacza https://www.wichsol-parkiet.pl/

i ja tez wole jasne podłogi icon_wink.gif icon_lol.gif
Ptysiak
mamy w tej chwili parkiet mozaike i jej nie cierpie, nie podoba mi sie
agak
Jakbym miała kasę położyłabym np. dębowy parkiet. Marzyć zawsze wolno icon_wink.gif To koszt łacznie z układaniem, cyklinowaniem i lakierowaniem ok. 200 zł/m2. Przyzwoite panele można kupić za ok. 35 zł/m2. Ze względu na brak pieniedzy nawet schody mam z paneli.

Nie chce ktoś bukowych paneli?? Przez pomyłkę zamówiłam 600 m2 a miało byc 90 m2 icon_confused.gif Szefuścio trochę zbladł na ich widok. icon_cool.gif
dawidek2
Ptysia. Ja w poprzednim mieszkaniu miałam modrzewiowe dechy na dole i panele na górze. Jak wchodziłam na pięterko, to od razu było czuć różnicę- raz w "ciepłocie" panela, a dwa w "odgłosie"- oczywiście na korzyść drewna icon_smile.gif Deski polecam! Jest to nie mały wydatek, ale w sumie robisz je raz na wiele lat. icon_cool.gif
Ptysiak
no wlasnie nie na wiele lat icon_smile.gif bo za 3-4 planujemy budowe domu icon_smile.gif
dawidek2
icon_lol.gif aaaaa, no chyba że tak .
anuÅ›
Mamy mozaikę dębową - wzór angielski (czyli w cegiełki a nie kwadraty). Wszystkim bardzo się podoba a ja ją wręcz uwielbiam icon_lol.gif
justin
CYTAT(agak)
Nie chce ktoÅ› bukowych paneli?? Przez pomyÅ‚kÄ™ zamówiÅ‚am 600 m2 a miaÅ‚o byc 90 m2 icon_confused.gif  SzefuÅ›cio trochÄ™ zbladÅ‚ na ich widok. icon_cool.gif


icon_eek.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

no nieźle, też bym zbladła na widok 600 m2 paneli icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.