To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy iestenieje nadzieja,ze moge byc w ciazy??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

karaluszek
Czesc dziewczyny!!!naczytalam sie Was juz troche i w zwiazku z tym mam pytanie!!!Dzis powinnam dostac@,pojawilo sie niewielkie plamienie i nic poza tym.Normalnie 1szy dzien zawsze mam koszmarny,obfite krawawinie i silne bole...Dzis nic,ale za to kilka dni przed @ odczuwalam jakby skurcze i klucie w dole brzucha,czego wczesniej(nie majac prawdziwego@)nigdy nie mialam.Nie bolalay mnie za to wcale piersi,a zawsze z kolei mnie bola przed...:-/Zrobilam test ciazowy wczoraj,czyli na dzien przed spodziewana @ i wyszedl negatywny.Z tym,ze nie wiedzialam tez ze musi byc z moczu porannego i zrobilam po poludniu.Czy to ma jakies znaczenie i kiedy Waszym zdaniem powinnam powtorzyc test???
mama_oliwki
ja zrobiłam sobie test w 28dc około 16godz i na początku nic nie było widac dopiero po 10min bledziuchna kreska a jak wyschnął test to było widac elegancko
Vera
Cześć karaluszek. Zdarza się tak, że nie zawsze test powie prawdę. Czasem test pokaże cos dopiero po 2 tygodniach od spodziewanej @... Jeśli chcesz mieć pewność, zrób badanie krwi bHCG. Pozdrowienia icon_smile.gif
karaluszek
Niestety dzis pojawila sie @...Tak mi zle....to kolejne rozczarowanie i juz sama nie wiem,czy ja sobie te wszystkie objawy wmawiam,czy nie...Po prostu dzis juz brakuje mi sil na wszystko:-(Dzieki za odpowiedzi,odezwe sie jak tylko mi sie poprawi nastroj..
Łajka
Karaluszku przykro mi. Uda sie napewno w przyszłym miesiacu. przytul.gif
karaluszek
Dzieki Lajka!!!Moj maz tez tak mowi!On jest chyba tu najwiekszym optymista,ale chyba kobiety przezywaja to i tak po swojemu i mocniej..A wiec dzis mam 1szy dzien nowego cyklu ktory idealnie jak w zegarku(i nie chce za cholere inaczej)trwa 28 dni!Od kiedy zaczynacie probowac dziewczyny?chodzi mi o"przytulanie"..czy czekacie dokladnie na owulacje,czy po prostu od skonczenia@ od razu do dziela?Bo ja juz sie nie moge doczekac po prostu!!!
Łajka
Karaluszku,
dni płodne wystepuja przed i po owulacji. Tak wieć przyjmuje się że już od 9 dnia cyklu sa dni płodne. Staraj sie jednak w tych dniach nie przemęczac męża. Wystarczy że co 2 dni mocno sie poprzytulacie. Życze powodzenia i owocnych starań. icon_biggrin.gif
shiva77
Hej
Karaluszku trzymam kciuki żeby się udało w tym m-cu:).Ja też czekam właśnie na @ a raczej jej brak:).Powinnam dostać dziś bo ostatnio dostałam właśnie w 24 dc ale to dopiero byłaby moja druga @ po odstawieniu tabl.więc czekam do jakiegoś 28 dc z testem bo myślę że jeszcze się organizm mógł nieprzestawic po tabl i pewnie cykle na razie będą różne.Jednak staraliśmy się w tym m-cu w dniach potencjalnie płodnych .Nadzieję mam ale nie nastawiam się aż tak mocno na sukcesik:).
Jeśli się nie uda to będziemy dalej próbowac icon_smile.gif oczywiście

Pozdrawiam
karaluszek
Juz sie jakos otrzasnelam po dziesiejszej@ i zaznaczylam sobie w kalendarzu wszystkie potencjalne zblizenia na nastepny cykl:-)Jejku..jak ja bym chciala,zeby sie udalo!!!Zycze tego nam wszystkim tu na forum i zebysmy sie dalej kontaktowaly juz jako mamusie z rosnacymi brzuszkami!!!icon_smile.gif))A moze niektore z Was juz zaraz dowiedza sie ze udala sie fasolka!!!Och jak ja Wam zazdroszcze!!!pozdrawiam!!
anonimowy
my nad druga dizdzia pracowaliśmy rok!! nigdy nie liczyłam kiedy bedzie najodpowiedniejszy dzień na bara bara icon_razz.gif
tylko kiedy było to było no i wyszło icon_lol.gif icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.