To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

grypa czy ciaza?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Shaulinq
Witam wszystkie Mamusie i prawie Mamusie:)jestem troche zdesperowana i potrzebuje skonsultowac sie z kims doswiadczonym:)no wiec ostatnia @ zaczela sie 20.12 i do tej pory mialam regularnie co 32dni czyli powinnam miec kolo 21.01,lecz nie mam! od okolo 1,5 tygodnia mam bardzo nabrzmiale i bolace piersi,od 5dni jest mi niedobrze i tylko bym spala/lezala jakies 3 dni temu mialam niewielkie krawienie. spoznione miesiaczki mialam tylko dwa razy w zyciu i spozniala sie wtedy okolo 1,5 tyg- 2tyg,czasami mam bole podbrzusza takie jak przy miesiaczkowaniu. po za tym pare dni temu bolaly mnie miesnie plecow ale nie krzyza tylko wysoko prawie przy karku,podwyzszonej temperatury nie mam,chociaz czasami czuje jakbym miala goraczke,oprocz tego mam katar i inne objawy grypy.czy choroba i duzy stres<od okolo 11.01do 18.01 z powodow osobistych bardzo sie denerwowalam i zylam w duzym stresie >moga opuzniac miesiaczke?kochalam sie z mezem ostatni raz 3.01 a pozniej 22.o1.
Czy moge byc w ciazy?a jesli nie mozna tego okreslic na podstawie podanych wyzej "objawow"to co o tym sadzicie drogie Pani?bardzo zalezy mi na Waszej opini,jeszcze zanim zrobie test. z gory dziekuje
mama_oliwki
w pierwszej ciązy piersi maiłam nabrzmiałe, bolące od razu, przy drugiem nie miałam tego objawu
podbrzusze pobolewało jak na okres
temp nie mierzyłam
wszystko możliwe ze stres mogł spowodowac opóźnienie
zrób test a bedziesz wiedziałą czy tak czy nie
Shaulinq
:)ok i tak chyba zrobie :)dziekuje Ci bardzo za odpowiedz:*
Vera
Najprościej zrobić test. Ale z własnego doświadczenia wiem, że ze stresu można nabawić się paru siwych włosów, a co dopiero opóźnienia @. Może do stresu doszła też infekcja jakaś... Ale może faktycznie jesteś w ciąży. A jeśli tak to lepiej wiedzieć, żeby jakoś szybciutko zlikwidować ten katar (on objawem ciąży nie jest na pewno). Powodzenia, trzymam kciuki! Daj znać co i jak icon_wink.gif
anonimowy
:)dziekuje,zaraz polece po test
anonimowy
to bylam ja;)Shaulinq -myslalam ze sie zalogowalam....sorrki
mama_oliwki
no i co tam test pokazał?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.