To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

PuchnÄ…ca powieka?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zilka
Od jakiegoś czasu nagle i niespodziewanie puchnie mi powieka. Jest ok, 30 minut i wyglądam jakby mnie komar ugryzł w oko, mam taką powiekę "wylewającą" icon_rolleyes.gif się na oko. Po jakimś czasie to znika a po tygodniu się powtarza. Już kilka razy mi się zrobił, nic nie rozumiem, zawsze w tym samym oku icon_rolleyes.gif

Ktoś ma jakiś pomysł o co chodzi? icon_question.gif
addera
Może Cię coś uczula.
Tusz do rzęs, cienie do powiek.

Innych pomysłów na razie brak.
zilka
CYTAT(addera)
Może Cię coś uczula.
Tusz do rzęs, cienie do powiek.


Nie używam... icon_biggrin.gif
Mika
też stawiałabym na uczulenie na kosmetyki
albo zwierzÄ™

czy oko puchnie jak dotkniesz je nieświadomie ręką (potrzesz)?jeśli tak to przypomnij sobie czego wcześniej dotykałaś
agabr
Zilko ale napisz wiecej , w jakich godzinach i okolicznosciach
-moze masz nowy plyn do soczewek
-moze od strony tego oka jakis widok cie drazni
-moze spisz na tym boku a poduszke pluczesz w czyms uczulajacym
-moze to po prostu wiek icon_wink.gif (wiesz mnie ciagle boil prawy migdal a lewy przeciez jest rownie stary)
-moze jest tam jakis stan zapalny
b.
zilka
CYTAT(agnieszkabryndza)
Zilko ale napisz wiecej , w jakich godzinach i okolicznosciach
-moze masz nowy plyn do soczewek
-moze od strony tego oka jakis widok cie drazni  
-moze spisz na tym boku a poduszke pluczesz w czyms uczulajacym
-moze to po prostu wiek icon_wink.gif (wiesz mnie ciagle boil prawy migdal a lewy przeciez jest rownie stary)
-moze jest tam jakis stan zapalny
b.


bryndza, jak Cię znam to jeszcze mam Ci napisać jak jestem ubrana jak mi ta powieka puchnie oraz co ostatnio jadłam icon_rolleyes.gif icon_lol.gif już się rozpędziłam icon_biggrin.gif

za wiek dostaniesz bez łeb icon_wink.gif ale teraz muszę lecieć na spotkanie
addera
CYTAT(agnieszkabryndza)
-moze od strony tego oka jakis widok cie drazni  

b.


stawiam na ten widok icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
AISA
Mój ślubny miesiąc temu miał dokładnie to samo. Powtarzało mu się to prawie codziennie. Jak to chłop spanikował, ze za chwilę straci zwrok i pobiegł do okulisty. Lekarz stwierdził, ze widzi małą zmianę w dnie oka. Przepisał mu żel ( chyba nazywa się vialisic ) i posłal na badania pod kątem jaskry. Gdy po tygodniu poszedł na te badania to już nic kompletnie nie było. Widocznie ten żel mu pomógł. Do tej pory jest spokój.
amania
a problemów z zatokami nie masz?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.