To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dentysta

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Biki
Poszukuje dobrego dentysty dla 5 latka okolice katowic. sosnowca. mysłowic.Dzięki za info
miriam b
Ja mam ale w Gliwicach.....
burek
Miriam daj tego w Gliwicach. Nasza w sumie ok, ale może masz kogoś lepszego? icon_wink.gif
miriam b
Dr.Korczak....w Gliwicach na osiedlu Kopernika nr.telefonu 0 503 703 518 prywatny gabinet...może nie jest jak z kosmosu..ale podejście lekarki do dzieci extra!!!!!To mama dwóch blizniaczek w wieku 6 lat,..,.poza tym fajna kobieta:):)Już do jednego extra gabinetu chodzxilam..i co z tego że renoma w internecie.....i gabinet super...podejscie do dzieci miala zerowe!!!!!!!!
moko.
W Mysłowicach,na ulicy Mikołowskiej polecam dentystę - pana Puszklewicza icon_biggrin.gif super facet, rozśmiesza dzieci itp.
Jak będziesz zainteresowana to kontaktuj się na priv.
Esther@
To ja siÄ™ jeszcze o Gliwicach dopisze icon_smile.gif

My chodzimy do dr Drabika. Mimo, że facet icon_wink.gif to i podejście ma do dzieci świetne (sam tata dwóch maluchów), i gabinet ładny i nowoczesny i dentystą jest dobrym przy okazji. A przyjmuje na Sieronia 16 (os. Waryńskiego).

Polecam, bo i ja i Zosia zadowolone jesteśmy icon_smile.gif
rzenia
A ja polecam przychodnie dziecieca na Slaskiej Akademi Medycznej w Zabrzu dla dzieci, ktore boja sie dentysty.
Patryk uciekal z fotela teraz wraca z medalami na szyji. icon_biggrin.gif
Izunia
Sosnowiec......cudowna dentystka Marzena Biela....młoda dziewczyna, ma wspaniałe podejście do dzieci...do dorosłych również icon_wink.gif
byłam u niej z dziećmi, bez problemu icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.