To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

sklepy z wózkami we Wrocławiu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

abcdefg...
Czy ktos moze podac mi adresy sklepow z wozkami we Wroclawiu? Bardzo dziekuje.
menada
Hurtownie:
Askot na Sztabowej albo Krasickiego
Bajka (obok mostu Warszawskiego)
MD+ na Tęczowej
Monika ww
Bajka na DÅ‚ugosza icon_biggrin.gif
kawałek dalej Baj na Dygasińskiego
BabyMax w Psarach
Anita.W
Dziewczyny, a gdzie we Wroclawiu dostane wozek firmy Hauck?
Monika ww
Ja kupowałam Haucka w Bobolandii, ale szczerze odradzam, to był zdecydownie najgorszy wózek jaki miałam ( a miałam ich już 10 icon_lol.gif )
Wózek wygląd miał bardzo fajny, ale jakość pozostawia wiele do życzenia...
Anita.W
Taaak, kurcze, ladnie wyglada ale widzialam te wozki tylko na zdjeciach i chcialam je zobaczyc w sklepie. A gdzie ta bobolandia?
Monika ww
Bobolandia jest na Legionów, tylko nie wiem czy nadal mają tam Hauck'i...
ewabi
Ja oglądałam haucki w Askocie na Sztabowej, ale spacerówki. Choć jak mieli spacerówki to i inne pewnie też - przynajmniej mogliby zamówić.
joakar
Ja też widziałam Hauki w Askocie,, musisz dokładnie zobaczyć jaki chcesz model, jak wszedzie Hauk ma lepsze (czyt. droższe) modele i tańsze.....
Monika ww
CYTAT(joakar)
Ja też widziałam Hauki w Askocie,, musisz dokładnie zobaczyć jaki chcesz model, jak wszedzie Hauk ma lepsze (czyt. droższe) modele i tańsze.....


No właśnie miałam najdroższy model jaki wtedy był na rynku... więc jakie są te najtańsze.... icon_question.gif
joakar
monikaww - no cóż nic juuż powiedzieć nie mogę mi się te wózki też podobały ale oglądałam je tylko w internecie na niemieckich stronach, a w końcu zwyciężyłpatriotyczny obowiązek i kupiłam Babydreams sprint icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.