To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

strój karnawałowy na 98cm dla chłopca

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ev
Szukam stroju na 98-104 - w piątek bal, a my dalej w proszku. Gdzie można coś sensownego wypożyczyć?
aneta z urwisami
Ja wypożyczałam w wypożyczalni ona jest za dworcem pks z tyłu, oczywiście w Katowicach. Słyszałam jeszcze o wypożyczalni na ul. Teatralnej.

Pozdrawiam Aneta.
Ev
Aneta,
masz może jakiś nr telefonu do nich, albo adres?
beattta
Ev, w centrum Katowic, idąc Korfantego od rynku w stronę Spodka zaraz za Muzeum Śląskim skręcasz w prawo i tam jest bardzo fajna wypożyczalnia strojów karnawałowych dla dzieci i dorosłych.
Niestety nie pamiętam jaka to ulica i nie mam numeru telefonu.
Ev
Beatta,
ale jest tam jakiś szyldzik "wypożyczalnia"?/
beattta
Jest szyldzik icon_wink.gif . To pierwsza, albo druga brama po prawej stronie (skręcając w ulicę od strony rynku). Idziesz do końca i wchodzisz do klatki schodowej naprzeciwko bramy i potem na drugie albo trzecie piętro. Właściwe drzwi są po prawej stronie (tylko się nie przestrasz bo robi wrażenie prywatnego mieszkania).
Wybór strojów mają spory. Jakość tez niczego sobie.
beattta
Ev, znalazłam namiar na tą wypożyczalnię. Sprawdż sobie.

Szerszeń Bożena Wypożyczalnia Sukien Ślubnych
40-005 Katowice, ul. Moniuszki 3 /20 - woj. śląskie
tel. 032 203 33 54, fax 032 203 33 54
Ev
Dzięki icon_biggrin.gif Jak zwykle precyzyjna odpowiedź wink.gif Mam nadzieję, że jakoś tam dojadę icon_biggrin.gif
Ev
Nie dojechałam - ale kupiłam gdzie indziej strój króliczka icon_biggrin.gif
beattta
Jasiek będzie ślicznym króliczkiem icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.