To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wczasy odchudzajÄ…ce

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Fuga
Moje drogie
Moja koleżanka (niezalogowana i nieobyta z internetem, ale miła, fajna i dzieciata) chciałaby pojechać na wczasy z aerobikiem, basenem, i ogólnie aktywnym wypoczynkiem + dbaniem o siebie w drgiej połowie września.
Mamy już parę fajnych miejsc do wyboru i teraz szuka towarzystwa.
Koszt około 2000-2500 PLN za dwa tygodnie.
Aha - nie chodzi tu o jakies forsowne głodzenie się tylko bardziej o usportownienie się icon_smile.gif
Może któras z Was miałaby ochotę i możliwości zostawić maleństwa, męzów i obowiązki na 2 tygodnie i pojechać?
Pozdrawiam
Siunia
Ja bym pojechała chętnie ...
I tylko pod względem CHĘCI spełniam warunki icon_wink.gif
Nie mam co z dziećmi zrobic i sponsora nie mam na takie wypady icon_wink.gif
Bo na mężucha w tej kwestii jak do tej pory liczyć nie mogę icon_sad.gif
- Siunia
Edwardek
A ty Fuguś z czego się odchudzać będziesz???? Jeśli sie na te wczasy wybierasz.
Fuga
Ja niestety nie jadÄ™.
Niby bym mogła - w sensie mam z kim zostawić Kocia i mam urlop ale jakoś nie mogę jej tego zrobić - zostawić na tydzień. POza tym ona się teraz tak cudownie szybko rozwija, zaczyna mówić, jest przesłodka - nie...
Może za rok.
Marghe
Witaj Fuga.. Czy mogłabym prosic o namiary na takowe ośrodki? Chodzi o moją rodzicielkę, ktora zamierza sie oddać w ręce ekspertów i odstresować, odchudzic i od... cos tam icon_biggrin.gif
Wdzięczna
Marghe
Kleo
MArghe
ja moja mame wyslalam (z rodzenstwem plus tata- taki prezent na '50'tke..: )rok temu do tzw. 'farmy pieknosci' - blisko Warszawy, bylo jej tam super!!
a nie bylo super drogo...
jak chcesz to znajde namiary..
cleo
anonimowy
hmm
to znacyz na farme pojechala mama SAMA nie z rodzenstwem i tata icon_smile.gif))) icon_lol.gif
Marghe
Bardzo prosze o namiary i ew, szczególy.
Dziękuję!!!
ulcik
Możesz koleżance podrzucić to np : https://hulewicz.pl/pl/ lub np to : https://www.eris.pl/krynica/ ( ale to droższa impreza )

Ja wieki temu byłam w Gąskach ( Hulewicz) i było fajnie


ulcik
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.