To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Usuniecie zeba 8 ki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Marysia
Boje sie usunac tego zeba jak stomatolog sie dostanie bo jest b. daleko jak otwieram buzie to zachodzi zuchwa i co teraz czy sobie poradzi.
agabr
usunelam ostatnio trzy osemki , jedna chirurgicznie (z nacinaniem szwami i takimi roznymi bajerami;) )Jedna z moich osemek tez byla bardzo daleko i dodatkowo wyrznieta tylko w 1/3.Dobry stomatolog-chirurg na pewno sobie poradzi.b
Magdula
Też usuwałam 8 to było najprzyjemniejsze rwanie jaki przeżyłam wink.gif . Tylko koniecznie idz do chirurga a nie do zwykłego stomatologa bo oni mają zupełnie inny sprzęt i duże doświadczenie w rwaniu! Odwagi!
anita
ja też mam 8 do usuniecia, boje sie jak cholera i nie ide icon_confused.gif
Ksiwik
Ja własnie w styczniu miałam wyrywaną 8. I dopisuje się do slowa Magduli to bylo najprzyjemniejsze wyrywanie zęba. Pan chirurg- stomatol zrobil to bez bólu. A w dodatku zaplacilam tylko za dodatkowe "lepsze" znieczulenie bo poinformowano mnie że chirurgia stomatologiczna jest na kasę chorych.
katkasia
Agnieszko, czy mogłabyś podać namiary na sprawdzonego chirurga, co Ci rwał te ósemeczki? Ja ze swoimi wybieram się od wakacji i jakoś wybrać się nie mogę. Może w końcu się zmobilizuję??...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.