To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zmęczenie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Jaco
Można je jakoś wyleczyć, zlikwidować? Notorycznie jestem zmęczona. W dzień jeszcze jakoś funkcjonuję ale wieczorem już od godziny 18:00 ledwo trzymam się na nogach. Nie pracuję fizycznie....ostatnio w ogóle nie pracuję a nie mam siły zupełnie na nic. Morfologię robiłam - jest kiepska ale nie tak, żeby tłumaczyło to takie samopoczucie.

Co jeszcze mogę zbadać, co zrobić, żeby mi wreszcie przeszło? Nie mówcie mi, że to taka uroda.....
A.L.
Wyjedz na urlop.
grzałka
mam podobnie
nerwica neurasteniczna?
albo za niskie ciśnienie, tej wersji sie trzymam icon_wink.gif
ilona
Jaco-zmeczenie moze byc odpowiedzia organizmu na wiele czynnikow,Z Moze wystepowac jeszcze jakis czas po infekcji wirusowej,moze byc spowodowane niedoborem witamin,moze byc odpowiedzia organizmu na niedostateczna ilosc slonca i swiezego powietrza,czesto towarzyszy depresji i obnizeniom nastroju. A badalas sobie tarczyce?Tez moze byc powodem takiego zmeczenia.Niskie cisnienie tez,brak odpowiedniej ilosci snu,stress.Duzo tego wink.gif
Coffee
hej
mam to samo

non stop zmeczona stale brak mi sil na cokolwiek przez co stale latwo sie denerwuje
mam niskie cisnienie
zeszly piatek zle sie czulam
mialam 96/69 icon_eek.gif


ja niestety dopiero jak maly spi moge sie uczyc czyli od ok.21 do 2-3 wytrzymuje wowczas wstaje 7-8 i stad to przemeczenie ...ale inni jeszcze pracuja ...oprocz nauki i dzieci i funkcjonuja
ja nie wiem ze mnie chyba taie cos wrazliwe icon_rolleyes.gif
Anuk
Jaco a jaki masz poziom cukru?
ulla
A jak ze spaniem było wcześniej???

Ja jestem zmęczona i spiąca od jakiego czasu bez przerwy. Spadło na mnie dość nagle i niespodziewanie, po kilku latach bezsenności i kłopotów ze snem (+ atrakcje dodatkowe)...co prawda nie zasypiam na życzenie, ale już mogę iść spać o 1-2 w nocy i zasnąć tak, że nie pamietam kiedy, a nie po piatej na przykład.

Może organizm usiłuje zrekompensować sobie jakieś "zaległości"???
mama.razy.cztery
a może to jest tak, ze jakbys pracowała to się nakręcasz i wtedy nie jestes zmęczona? icon_lol.gif icon_lol.gif

sama nie wiem, wiem tylko, ze jak człowiek w domu siedzi to zmeczony jest wieczorem okrutnie (pamiętam to sprzed wielu lat, gdy miałam tylko Łukasza) icon_biggrin.gif
Jaco
Nie wiem jaki mam poziom cukru icon_rolleyes.gif . Generalnie zawsze zasypiałam na sam widok poduszki. Ale teraz zmęczenie zaczyna dominować bardzo wcześnie. Starzeję się chyba icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
Ev
Wysłałam Ci priv icon_biggrin.gif
Klara
na swoim przykładzie moge powiedziec,ze mnie pomogly tableki Body Max z żeńszeniem. Postawily mnie po jakims czasie na nogi, kiedy bylo juz tak,ze prawie zasypialam w ciag dnia na stojąo albo rzy biurku. Juz ich nie zazywam, ale mysle ,ze warto sprobowac
violat
Tabletki Body Max zażywała moja siostra i małżonek w okresach dużego wyczerpania - mąż fizycznego(praca) siostra umysławego (sesja na studiach) i pomagał.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.