To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

brzuch po ciazy nie maleje!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zana
Dwa tygodnie temu urodzilam mojego synka. Wszystko byloby ok gdyby nie ten brzuch, dalej duzy. Mam wrazenie jakbym dalej byla w ciazy. Czy to normalne?
A.L.
Jasne ze normalne.
Zacznij sie martwic jak ci po kilku miesiacach taki zostanie icon_wink.gif
Potwora
POmyśl brzuch przez 9 miesięcy sysstematycznie się powiększał a Ty chciałabyś aby w ciągu dwóch tygodni tak trach wrócił do dawnych rozmiarów? czasu trzeba, czasu wink.gif
ewabi
oj, chyba nie tylko czasu Ola icon_razz.gif poćwiczyć też warto, bo samo to się tak wszystko może "nie wchłonąć" icon_wink.gif
alusiaa
cierpliwości... icon_lol.gif
To musi potrwać,oj,musi... icon_lol.gif
Ale jak sie wezmiesz ,to za rok będzie jak nowy.. wink.gif
Monia W.
A mój został... icon_sad.gif może dlatego, że jak karmiłam Kasię, to sobie "nie żałowałam", a teraz jak się oglądam w lustrze to ryczeć mi się chce - ale wciąż mam nadzieję... A mój lekarz polecił mi kolagen naturalny zakupić i smarować. Tyle że ten specyfik jest dość drogi i narazie zbieram fundusze... icon_smile.gif
iguana
Moniu, napisz coś więcej na temat tego kolagenu, bo mnie zainteresował.
Monia W.
Gdzieś mi się ulotka zapodziała, ale z tego, co pamiętam, mój lekarz mówił, że to naturalny kolagen w postaci żelu w buteleczce z dozownikiem - podobno po kąpieli należy 2 dawki z tego dozownika wsmarowywać w ciało. Efekty są rewelacyjne: skóra się napina, rozstępy zmniejszają się, o ile nie znikają całkiem... Piersi też robią się ładniejsze w wyglądzie - moje obwisły i niewiele się zmniejszyły icon_cry.gif
Znajdę ulotkę, to napiszę więcej icon_smile.gif
AAAA... podobno są 2 rodzaje tego preparatu - do ciała i do twarzy icon_smile.gif i kosztuje 1 taka buteleczka prawie 200 zł :/
Coffee
na cwiczenia to u ciebie za wczesnie
na razie glowa do gory
icon_cool.gif

URODZILAS PRZECIEZ DZIECKO icon_exclaim.gif ZDROWE DZIECKO icon_exclaim.gif
masz byc tylko dumna i szczesliwa

potem zacznij cwiczyc i jedz lekkie pozywne rzeczy
pij wode icon_razz.gif
akuka
CYTAT(Monia W.)
GdzieÅ› mi siÄ™ ulotka zapodziaÅ‚a, ale z tego, co pamiÄ™tam, mój lekarz mówiÅ‚, że to naturalny kolagen w postaci żelu w buteleczce z dozownikiem - podobno po kÄ…pieli należy 2 dawki z tego dozownika wsmarowywać w ciaÅ‚o. Efekty sÄ… rewelacyjne: skóra siÄ™ napina, rozstÄ™py zmniejszajÄ… siÄ™, o ile nie znikajÄ… caÅ‚kiem... Piersi też robiÄ… siÄ™ Å‚adniejsze w wyglÄ…dzie - moje obwisÅ‚y i niewiele siÄ™ zmniejszyÅ‚y  :cry:  
Znajdę ulotkę, to napiszę więcej icon_smile.gif
AAAA... podobno są 2 rodzaje tego preparatu - do ciała i do twarzy icon_smile.gif i kosztuje 1 taka buteleczka prawie 200 zł :/


ooo, a ja właśnie zakupiłam taki kolagen.
W ulotce jest napisane, że są trzy rodzje: platinium, silver i graphite.
Ja mam ten graphite i on jest najtańszy. Buteleczka 100 ml (z dozownikiem) kosztuje 159 PLN. Silver o tej samej pojemności 209 PLN, a platinum - 299.

W/g ulotki : "W kosmetyce twarzy i szyi producent zalecastosowanie stopnia pigmentacji - platinium, w kosmetyce innych partii ciała - silver, zaś do włosów, paznokci i stawów - graphite. Nie jest jednak błędem stosowanie zamienne."

i dalej, ważniejsze wycinki:

"...w Polsce wynaleziono kolagen nie tracący potrójnej helisy ( 23.gif ) i biologicznie aktywny, czyli zdolny przy systematycznym dostarczaniu go tkance - stymulować fibroblasty do odbudowy włókien kolagenowych.
Taki kolagen zapoczątkowuje rewolucję w kosmetyce, stwarzając możliwość np. zanikania już istniejących zmarszczek skóry."
"Efekty ujędrnienia, poprawy spoistości i pigmentacji skóry stają się widoczne już po kilku dniach stosowania. W 120-130 ( 23.gif 23.gif )dniu systematycznego używania preparatu następuje obiektywny przyrost tkanki skórnej. Obserwuje się wygładzenie zmarszczek, blizn i rozstępów."
"Preparat ten jest k o s m e c e u t y k i e m, tzn. kosmetykiem biologicznie czynnym o działaniu zbliżonym do farmaceutyków."

dalej producent rozwodzi się nad metodami otrzymania tego "cudu", generalnie chodzi o to, że otrzymywany do tej potry kolagen nie był biologicznie czynny,trudno łączył się z innymi preparatami i nie dawał się przechowywać w temp. pokojowej, bez utraty swoich właściwości. Teraz polscy naukowcy odkryli właśnie sposób pozyskiwania i przetwarzania kolagenu i tak oto mamy ten produkt. Finito.

Secyfik zakupiłam dwa dni temu, bejcuję się nim 2-3 razy dziennie.
Nie oczekuję cudu (chociaż - dlaczego nie? wink.gif ), jak będą efekty - powiadomię.
Kocurek
CYTAT(akuka)
Secyfik zakupiÅ‚am dwa dni temu, bejcujÄ™ siÄ™ nim 2-3 razy dziennie.  
Nie oczekujÄ™ cudu (chociaż - dlaczego nie?  :wink: ), jak bÄ™dÄ… efekty - powiadomiÄ™.


Oj, czekam na wici, niechby nawet i 120 dni icon_wink.gif
Jeśli efekty są, kupię choćbym miała obrączkę sprzedać icon_twisted.gif bo cytat z ulotki brzmi wiarygodnie.
moko.
heeeeeee akuka mnie interesuje opcja - zmniejszenia rozstępów, a najlepiej ich likwidacja. Akuka za tydzień do raportu ok.
Monia W.
Jeśli to rzeczywiście zadziała, to chyba się przemogę i z 13 - stki uszczknę coś na ten "zbożny cel" icon_lol.gif Tal samo czekam na wiadomości, ale, nie gloryfikując tego mojego lekarza, to mądry chłop i kitu by mi chyba nie wciskał... icon_rolleyes.gif
AKUKA - czy ten kolagen byl w niebieskim opakowaniu? Bo jeśli tak, to właśnie ten - tylko firmy nie pamietam :/
Boosz, mam nadzieję, że jest skuteczny i bezpieczny, bo może w końcu zaczęłabym wyglądac jak człowiek... icon_redface.gif
Coffee
ja jak karmilam Maxa bylam na dieetce
jadlam wszystko co lekkie, miesko...gotowane, grilowane, warzywka gotowane, zupki, jajko,mleko itd
zero slodkosci
szybko schudlam ..a nawet za szybko
jednak po 1 1/2 roku waga mi drgnela lecz w gore i chetnie byl brzuszysko zwalila bo niestety wlazlo mi w brzuch icon_evil.gif i to teraz mam wiekszy jak po porodzie icon_redface.gif
Monia W.
Ja mam to samo icon_sad.gif wieeelkie sadło zwijające się przy każdej zmianie pozycji. icon_evil.gif nienawidzę tego. Chyba w końcu się odważę na basen pójść - tylko żeby mnie nie chcieli Ci z Greenpeace'u ratować i do morza wywozić jak te zabłąkane wieloryby wink.gif
Kocurek
Dziewczyny, poczytajcie sobie o kolagenie:
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=30...ghlight=kolagen
Monia W.
icon_sad.gif A może to nie ten rybi szajs... ? icon_cry.gif to już nie ma nadziei?? icon_mad.gif będę do końca życia łazic z brzuchem do kolan??? (żartuję, aż tak nisko nie jest :>) W takim razie zamówię z avon-u nowy krem i spróbuję reanimowac swoją figurę.
Znacie jakąś dobrą i zdrową dietę, żeby zrzucic kilkanaście kilo????
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.