To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szukakm przyszłych mam z Grudziądza

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Aga H
szukam, bo ten kujawsko - pomorski wątek wcale sie nie rusza, a o spotkaniu kogoś z Grudziadza to mozna tylko pomarzyc, ale może mi się uda.
Aronia
ja tez jestem z Grudziadza i wyglada na to ze tylko my dwie sie tu znalazłysmy icon_biggrin.gif ja tez myslałam ze z G-dza nikogo tu nie spotkam- a jednak jestes.
anonimowy
witam ja też jestem z Grudziądza jestem mamą Dagmarki
martus28@poczta.onet.pl - chcecie pogadać piszcie
Marta
Dorott
Cześć też jestem z Grudziądza.

Mam cztero miesięczną córeczkę.

Macie ochotÄ™ piszcie: krzesiory@interia.pl

Pozdrawiam serdecznie

Dorota
Aga H
Dorott, ja cię, tak jak i wszystkie inne dziewczyny bardzo intensywnie podczytuję na forum kwietniowych dzieciaczków, bo moja mała tez miała urodzić się w kwietniu (23 kwietnia), ale postanowiła poczekać do 2 maja. Pozdrawiam bardzo serdecznie. A z jakiej części Grudziądza jesteś?? Ja mieszkam na Rządzu
Anai_
Hej Aga, mój Mąż jak tylko zobaczył, że z Grudziądza jesteś, to sobie zażyczył żebym zapytała Ciebie skąd dokładnie. Bo On w Grudziądzu mieszkał przez 8 lat i czasem odwiedzamy Jego koleżanki z podstawówki.
Aga H
No to już wiesz - Rządz. Za to ja ostatnio często bywam w Bydgoszczy - zaczęłam rok temu kolejne studia, ale tym razem zaocznie. No i przez rok wcale nie poznałam miasta. Tylko trasę PKS - Uniwersytet. Może w tym roku to nadrobie, ale znając moje szczęście, to nie bardzo, bo na pewno będę pędzić do domu do Emilki.
Anai_
Moj Mąż też z Rządza był. Rocznik '80. Mieszkał na Sobieskiego 32. Ale tylko do 1995 roku.
Aga H
daleko i dawno, na pewno się nie znamy. Ale jednak mały ten świat.
Eta
były kiedys jeszcze 2 forumki z Grudządza ale juz dawno nic nie pisały
Jest Chełmno.
A ja witam ze Åšwiecia.
salamandra.79
witajcie mamuski!!

ja wprawdzie jestem z Inowrocławia ale chyba przyjmiecie kolezanke do swojego grona...

jestem w 29 tyg ciązy i oczekuje wraz z mężęm córeczki... jesli bedziecie mialy ochote ze mna porozmawiac podaje nr gg:3334840

pozdrawiam Magda
Dorott
AgaH ja wychowałam się na "starówce" a teraz mieszkam w Tuszewie.
Aga H
Patrząc na tewoją małą, to tak sobie myślę, że może się nawet minęłyśmy w szpitalu, jeśli rodziłaś w Grudziądzu. Co prawda nie poznałam nikogo, kto rodził wcześniej niż ja, ale jeśli ty rodziłaś 30 i trzymali cię 2 doby, to może nawet mijałyśmy się gdzieś w drzwiach. Może kiedyś bedzie okazja i spotkamy się gdzieś w Grudziądzu.
Dorott
Aga H rodziłam 30-04 i trzymali mnie 3 doby bo miałam cc. A przed tem leżałam 4 dni na patologi, więc może się widziałyśmy.

Pozdrawiam
Aga H
No to może się widziałyśmy. Przepraszam, ze nie ciągnę watku, ale jakiś taki mało ruchliwy, a ja do ciągnących nie należę. Ale obiecuje zaglądać, może się poprawię
monika13t
witam jesem tez z grudziadza z konarkskiego kolo cerfura jestesm mama 3 letniej oliwki w piatek mailam zabieg bo serduszko przstalo bic w 10 tygodniu ciazy pozdrawiam
Aga H
przytul.gif
Dorott
Monika przytul.gif
pipilangstrum
witam przyszłe mamy z Grudziądza , ja mam dwójkę bobasów a kolejne w drodze ,ma zamiar dojechać w okolicach maja pozd 03.gif
monika13t
Witam musze sie wam pochwalic ze jestem w 3 miesiacu ciazy balam sie po poronieniu ale wszystko jest ok. sa tu mamusie ktore maja termin na sierpnia .Pozdrawaim
Dorott
CYTAT(monika13t @ Mon, 25 Feb 2008 - 17:59) *
Witam musze sie wam pochwalic ze jestem w 3 miesiacu ciazy balam sie po poronieniu ale wszystko jest ok. sa tu mamusie ktore maja termin na sierpnia .Pozdrawaim


serdeczne gratulacje! życzę bezproblemowej ciąży i szybkiego rozwiązania! trzymaj się to znaczy trzymajcie 08.gif
wieczorynka79
Witam Was i Ja icon_smile.gif

Choc juz nie mieszkam w Grudziadzu,ale mieszkalam tam bardzo dlugo 28 lat icon_smile.gif

Pozdrawiam wszystkie Grudziadzanki i dziewczyny z kuj-pom.
pychu1983
Witam Dziewczyny. Mieszkam w Grudziądzu. Mój synek urodził się 1 kwietnia 2008. Ma na imie Rafałek. Mam nadzieje że rozwinie się nam ten wątek. Pozdrowienia dla wszystkich.

myszzka
Witam. Równiez od 4 lat mieszkam w Grudziadzu, na początku na Rządzu a teraz w Tarpnie. Mam osmioletnia córeczke Idę.
myszzka
widzę, że wątek wymarł, albo może nie chcecie ze mną pisaćicon_sad.gif
mama Izuni
SÄ… tu jeszcze jakieÅ› mamy z GrudziÄ…dza?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.