To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Sulechów , DR K. RZEPKA- SZUKAM OPINII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

maria-52
No właśnie, czy rodziłyscie może w sulechowie, bądz chodzicie do dr RZEPKI
Będę wdzięczna za wszelkie opinie
Paula25
Z tego co wiem to w sulechowie każdy ginekolog sie nazywa Rzepka.
Cały oddział jest w Rzepkach,tak więc nie wiem o ktorego pytasz
A poza tym mieszkam blisko sulechowa i wiem ze sobie tam ginekologie i położnictwo chwalą.
Wiem ze również blisko jest Wolsztyn Ten oddział również jest bardzo chwalony i z tego co wiem ,to położnictwo ma 1 miejsce w wielkopolsce.Spróbuj...
i daj znac co postanowiłaś
margot26
ja na temat dr-ów Rzepka słyszalam pochlebne opinie. Wiele moich koleżanek jeżdziło do dr Krzysztofa Rzepki w czasie ciązy, a później rodziło w Sulechowie. Wśród nich jest tylko jedna, która raczej jest delikatnie mówiąc - srednio zadowolona z porodu w sulechowskim szpitalu, pozostałe chwalą sobie zarówno Jego, jako lekarza, jak i szpital. Sama do niego jeździłam i lekarz jest na prawdę ok.
wetka
Witam was wszystkie mamusie no ja akurat jestem ze Sulechowa i wcale tych Rzepków nie ma tak wiele ponieważ Krzysztof Rzepka to jedyny ginekolog a na dodatek ordynator położnictwa i ginekologi w Sulechowie. Ja tam rodziłam 2 razy i teraz planuję 3 raz w kwietniu mam termin n i powiem że mi się tam podoba i opieka też dobra ale wiadomo nie wszystkie kobitki są zadowolone . Pozdrawiam
milutka
CYTAT(wetka @ Sun, 28 Mar 2010 - 23:03) *
Witam was wszystkie mamusie no ja akurat jestem ze Sulechowa i wcale tych Rzepków nie ma tak wiele ponieważ Krzysztof Rzepka to jedyny ginekolog a na dodatek ordynator położnictwa i ginekologi w Sulechowie. Ja tam rodziłam 2 razy i teraz planuję 3 raz w kwietniu mam termin n i powiem że mi się tam podoba i opieka też dobra ale wiadomo nie wszystkie kobitki są zadowolone . Pozdrawiam


A wcześniej ordynatorem był brat Doktora Krzysztofa, zresztą szpital jest nazwany imieniem jego brata icon_wink.gif

A z nowości , to jest dobudowywane nowe skrzydło szpitala icon_smile.gif

Oczywiście ja tez polecam Pana Doktora Rzepkę, bo to sympatyczny i bardzo troskliwy lekarz icon_smile.gif
kk1
Myślę, że te dwa linki odpowiedzą na kilka pytań na tym forum:

https://rzepka.lek-med.pl
Ginekolog Sulechów
Strona Gabinetu Ginekologicznego dr Krzysztofa Rzepki w Sulechowie.

https://rzepka.lek-stom.pl
Stomatolog Sulechów
Strona Gabinetu Stomatologicznego dr Elżbiety Rzepki w Sulechowie.
alcia
Ja jestem z Nowej Soli gdzie również jest świetna porodówka- położnictwo i fajni lekarze. No i jak rodziłam Kubę nie miałam okazji poznac ale w Nowej Soli też pracuje Rzepka (widziałam tabliczke na drzwiach)
grigory44
[post edytowany przez administratora]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.