To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy to moga byc jakies objawy ciazy???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Basiulka
Czesc Dziewczyny !!!! Od pewnego czasu tu zagladam i postanowiłam dołaczyc do was .Mam jedno dziecko corke 11 lat i myslałam ze tak pozostanie .Ale od dwoch miesiecy staram sie o drugie i nie przypuszczałam ze tak bedzie ciezko Pierwsze dziecko to szczescie za pierwszym razem sie udało Ostatnia @ była 16 01 06 w połowie cyklu były przytulanki i wielkie starania mam nadzieje ze sie udało troszke sie zle czuje ale nic nie chce sobie wmawiac Juz bym chciała zrobic test ale wiem ze to nie pora i tak sie denerwuje POZDRAWIAM icon_biggrin.gif
Madziulek
Basiulka icon_smile.gif no to witamy tutaj, no i oczywiscie powodzenia w owocnym przytulanku icon_smile.gif Oby tescik wyszedl.....kiedy robisz ?
Basiulka
planowana miesiaczka 17 02 wiec pewnie wczesniej zrobie tescik bo bede podenerwowana
agabr
Bardzo prosze nie dublujcie tematow , ktore sa tu obok.Basiulka Twoje posty przeniesione sa do watku "czy to moga byc jakies objawy ciazy"pzdr.b
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.