To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jak przesunÄ…c miesiÄ…czkÄ™ ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kas
Witajcie, mam pytanie jak przesunac miesiÄ…czkÄ™ ...
Za dwa tygodnie wypadnie mi @, oczywiście podczas wyjazdu icon_evil.gif . Obecnie stosuję Evrę.
Mogę przykleić nowy plaster (z nowego 3 listkowego opakowania) w 4 tygodniu i przesunać miesiaczkę o 1 tydzień. Z opakowania pozostaną mi 2 plastry. Czy mam po tygodniowej przerwie w której powinna pojawić się @ wykorzystac TYLKO 2 plastry , czy normalnym trybem zastosować 3 ?
Już sama nie wiem ...
Kas
addera
Ja myślę, ze to będzie jak z tabletkami.
Ja np. brałam dwa opakowania po rząd, bo zależało mi na tym, zeby przez pewien okres w ogóle nie mieć miesiączki.
IMHO po przyklejeniu czwartego plastra albo robisz normalnÄ… przerwÄ™ a potem 3 plastry stosujesz (nie dwa). Czyli "normalnym" trybem.
Czasem mimo ciągłości stosowania hormonów krwawienie występuje. Mój organizm akurat dobrze znosi przesunięcia. Stosowałam to już kilka razy.
Agnieszka.zg
też tak myślę że jak tabletki, bierzeż od razu następny plasterek i przez następne 3 tg. stosujesz normalnie jeden co tydzień
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.