To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zapomnialam tabletki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

inka
zapomnialam 1 albo 2 tabletek anty, juz sama nie pamietam, bo kiedys tez moglam zapomniec icon_confused.gif
noi w ulotce pisze, zeby w takim przypadku rozpoczac nowe opakowanie od razu, przerwy nie robic.
ale
mialam wymrazanie nadzerki, i lekarz po krwawieniu, kazal mi brac czopki dopochwowe, czy musi to byc PO plamieniu? czy np jak bede brac tabletki anty bez przerwy to tak np za 10dni? (wtedy by mi sie konczyl okres)
pytam, bo nie wiem, czy krwawienie ma jakis wplyw na gojenie nadzerki (roznie to moze byc, a ja sie nie znam) bo jesli nie to bede brac nastepna opakowanie cilestu.
mam nadzieje, ze nie napisalam strasznie pokrętnie icon_sad.gif

rany, ale mam skleroze icon_redface.gif
Pecia
Inka, ale ty wiesz ,ze jesli zapomnialas tabletki to dzialanie anty jest niepelne ???
teraz do konca cyklu musisz stosowac jeszcze inna metode antykoncepcyjna.
A nastapne opakowanie cilestu wez pierwszego dnia krwawienia/cyklu
inka
dzięki!
rozumiem
czyli teraz, koncze normalnie opakowanie, czekam 2 dni na okres, i rowno z okresem zaczynam nowe opakowanie, tak jakbym zaczynala od nowa.
innej metody anty nie musze narazie stosowac bo mialam niedawno wymrazanie nadzerki, i podobno trzeba poczekac ok 6 tygodni z seksem icon_rolleyes.gif
chyba, ze mniej? nie jestem doinformowana za dobrze, chcialam jak najszybciej uciec z gabinetu jak bylo po wszystkim i zapytalam sie zapytac icon_redface.gif
Pecia
tak mi sie wydaje,ze zaczynasz nowe opak. jak zacznie sie krwawienie

a co do seksu? to nie mam pojecia ale pewnie musisz poczekac az sie wygoi, te 6 tyg to po porodzie, ale moze i po wymrazaniu tez???
Agnieszka.zg
mi się wczoraj też merdło z tym ,że myślałam że dzień wcześniej nie wzięłam tabletki co mnie zdziwiło bo mi się to nie zdaża więc wzięłam dwie naraz a potem się okazało że jednak wzięłam dzień wcześniej tylko wyjęłam ją z drugiej strony a nie z tej jak zawsze
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.