To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

do mam które chodzily do szkoły rodzenia - gdziekolwiek

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kachaaa
mam prosbe do mam które uczestniczyły lub uczestnicza w szkole rodzenia na Chałubińskiego
chodzi o wypełnienie ankiety dla kobitki która pisze prace magisterską o szkole rodzenia akurat tejże konkretnej

związku z tym ogromna prośba o pomoc bo biedactwo musi min 50 ankiet przedstawić promotorowi
ZMIANA!!!!!!!!!
bidactwo nie da rady się wyrobić więc prosba jakakolwiek szkoła rodzenia i mama ktora by wypełniła ankiete
joakar
Niestety nie pomogą miałam chodzić do tej szkoły, ale kazali mi się połozyć do szpitala i już nie zdążyłam skorzystać z zajęć ....

Jakby trzeba było szpital na chaubińskiego opisać, no tu to mam dużo do powiedzenia............ spędziłam tam ponad mieisąc icon_sad.gif
anonimowy
krcze chodzi o konkretnie szkołe rodzenia bo dziewczyna musi własnie ta konkretną szkołe opisac - może dlatego ze jej promotor pracuje w tym szpitalu?
dziewcze zdesperowane bo nie ma pojęcia jak znalesc 50 matek z jednej szkoły
kachaaa
jak zwykle pierdoła zapomniałam sie zalogowac
joakar
współczuję, może niech idzie na zajęcia. Jednocześnie tam koło 10 babek wchodzi to miała by już troche ankiet zrobionych.

Może niech pogada z położną prowadzącą tę szkołę, one tam brały numery telefonu wiec może by je dziewczynie udostępnili i mogła by podzwonić do kobietek, pewnie kilka by się zgodziło na ankietę.....
Ania_Wroclaw
Witam icon_smile.gif
jesli temat nadal aktualny to służę pomocą, ponieważ chodziłam na zajęcia do tej szkoły icon_smile.gif

pozdrawiam
kachaaa
poprosze o maila koleżanka pozwoli sobie przesłac ankiete
Ania_Wroclaw
prosze icon_smile.gif

annamartynowska(at)o2.pl

pozdrawiamy
kachaaa
jakakolwiek szkola rodzenia , byle gdzie
aby wypełnioc ankiete bo czas ucieka a bidactwo ma z połowe tych ankiet
plisss
Potwora
Wyślij mi na maila tą ankietę
hawah
Chodziłam w 2002 do Akademii Familijnej
Jesli może byc to poproszę ankietę
hawah@gazeta.pl
anonimowy
ola jak możesz to daj adres i zaraz wyśle do dzwewczyny maila niech wam wrzuca ankietki
kochane jestescie icon_lol.gif
anonimowy
Ja chodziłam jakieś 7 lat temu, ale jeśli mogę pomóc, proszę przesłać ankietę na e-mail reniusia71@tlen.pl
Pozdrawiam
tonia
tonia2@gazeta.pl , chodziłam w Warszawie ale może pomoże
Ptysiak
ja tez moge pomoc plu@interia.pl
Honey
Witam!
pomagam natychmiast! chodziłam do "Bocianka" na Curie-Skłodowskiej.Wyślij ankietkę na m_heflik@wp.pl
Pozdrawiam

honey
kachaaa
dzięki wielkie moje kochane mamuski
wysyłam dziewczynie
mam nadzieje że wam rozsyła ankiety
jakby któraś nie dostała dajcie znac .....nakrzycze na nią wink.gif
hawah
Ja nie dostałam, ale nie krzycz na nią wink.gif
hawah
dostałam
wypełniłam
wysłałam
icon_biggrin.gif
Ptysiak
nie dostalam
kachaaa
dziewcze dostało 2 ankiety za które bardzo dziękuje i czeka na pozostałe icon_lol.gif
ptysia wyśle jeszcze raz Twój adres
mamalaury
chzba za pozno_ale ja chodyilam.........
Ptysiak
nie dostalam nadal ankiety icon_confused.gif
kachaaa
Ptysia nie wiem co się stalo , wysłałam dwa razy Twój adres , diewce ma sporadyczny dostęp do internetu więc może nie zagladalam doiem sie jakby nic nie przyslałam do niedzieli to olac albo nie może albo nie wumie... wink.gif
a ja i tak bardzo dziękuje , kochana jestes....wszystkie jesteście kochane icon_lol.gif
rene:)
To było kilka lat temu, ale jak się przyda to proszę wysłać ankietę renatagil@tlen.pl.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.