To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

urodziny

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agabr
Co prawda jeszcze mam dwa miesiace do urodzin Jedrka ale mam tez pewne watpliwosci.Oto Jedrek chodzi do przedszkola dla alergikow wiec o zadnych slodyczach , ciastkach i owocach mowy byc nie moze.
Z tego co mi wiadomo dotychczas swietowane w jego grupie byly urodziny jednego chlopca -wszystkie dzieci dostaly czapki, fotki z bambi i cos tam jeszcze .Chcialabym pomysl powtorzyc tzn zasade wszystkie dzieci dostaja cos.Tylko co???
Druga sprawa impreza w domu , z grupy przedszkolnej bedzie kilkoro dzieci , w tym alergicy wiec tu pytanie do mam dzieci alergicznych czy dzieci w przedziale 3-4 wiedza co im wolno i czego nie wolno czy raczej wypytac mamy i przygotowac tylko przekaski pod katem alergikow .Czy lepiej w domu czy poza domem ?Sklaniam sie ku opcji w domu .Bo sa to jednak male dzieci , znaja nasze mieszkanie i generalnie lubie te klocki icon_smile.gif wchodzi w gre tez opcja na powietrzu b
amania
oprócz czapek sprawdzają się też baloniki i takie rozwijające się gwizdki (nie wie jak to się fachowo nazywa), w każdy razie aryśka zawsze się cieszyła z takich dupereli icon_wink.gif
agabr
Amania no takie trabki papierowe wiem ale wlasnie co jeszcze wszystkie pomysly mile widziane:).b
katiek
Bryndzo droga-Kinga wie co jeść może, a co nie, ale część dzieci może a) nie wiedzieć B) ukryć wiedzę z nerwów, z chęci spróbowania itd itp-lepiej więc wcześniej wypytać rodziców.
Kinga na swoje 2 urodziny dawała dzieciom, które przyszły zestaw naklejek z puchatkiem+wafelki, które mogły wszystkie zjeść (bez mleka, jajek, cukru, itp)
CrazyMary
Ja też zaczynam myśleć o urodzinach Marty, ale ja nie mam problemu alergicznego, więc pewnie będą słodycze (jestem leniem i nie chce mi się wymyślać).
Może jakis czas wczesniej psrtyknąć całej grupie zdjęcie i na urodzinach w ramach pamiątki rozdać każdemu odbitkę (teraz są tanie, można zrobić za 40 gr). Tylko czy dzieciaki by to ucieszyło...sama nie wiem icon_smile.gif

A co do imprezy - to juz ten wiek, że sie zaprasza kumpli z przedszkola? Ja w ogóle nie planuję takiej, nie straszcie... icon_rolleyes.gif
mamajul
Naklejki.
Tatuaze (chociaz te mogą uczulić..)
Bańki mydlane (1pln buteleczka :icon_smile.gif) ale uczulić ten płyn pewnie tez moze....

PS. przedszkolnych gosci w tym roku Jula miała nie będzie-same nowe znajomości. Będzie rodzinna impreza. Dzieci u nas w sam raz icon_smile.gif.
A do przedszkola zaniesie cukierki i może ciasteczka, które pomoże mi upiec (dobra jest w tym icon_wink.gif).
Pecia
Jasiek wie co moze jesc i nie zje nic czego nie zna, ale dzieci w tym wieku raczej chca sprobowac wszystkiego, wiec uzgodnij z mamami, co przygotowac do jedzenia( na pewno znajdzie sie pare rzeczy, ktore moga wszyscy )

co do upominkow
baloniki
naklejki
trabki
czapeczki
serpentyny


urodzinki zdecydowanie w domu ,moze byc ogrodek.... ( ale ja to lubie icon_wink.gif )
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.