To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Alergia - potrzebuję pomocy doświadczonych mam!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kasiask
Maks ma szorstką wysypkę na policzkach i czole. To już ma od dawna. Prawie od początku. Staram się wyeliminować z diety nabiał i miałam wrażenie, że jest dużo lepiej, ale dzisiaj okazało się, że taką samą szorstką skórę ma na ramionach i początki na udach.
Doświadczone matki!! Powiedzcie na co to może być. Co ja mam jeść i czego nie jeść. Popadam już w paranoję. Ile mozna życ na suchym chlepie z dżemem. A może dżem też nie wskazany? Taką suchą skórę to miał mój Mateusz, jak był mały i okazało się, że to na jajka. Może to też jest na jajka. Chociaż ja właściwie nie jem jajek. No chyba, że w produktach. A w jakich produktach są jajka??
Ratunku, bo zwariuje!!
AISA
Mój Mały jak miał miesiąc miał podobne objawy. Najpierw zrezygnowałam z nabiału, w końcu skończyło się na tym że jadłam czarny chleb ( bez masła bo mleko ), na obiad gotowaną pierś z kurczaka, na kolację jabłko i dalej to samo. W końcu po wielkim płaczu ( moim oczywiście ) poszłam za radą pediatry i mimo, że najlepszym mlekiem jest mleko Matki, przeszliśmy na Nutramigen. Pomogło. Teraz Mały ma 15 miesięcy i wszystko jest O.K. Czasami tylko go wysypie jak zje coś w czym jest trochę więcej mleczka ( np. Petitka ).
blaire
Kasia, wszelkie ciastka, ciasteczka, ciasta, panierka, makaron...
Pecia
Jasiek do tej pory jak naje sie dzemu ( on lubi tak łyzeczką ze słoika icon_cool.gif ja mu nie pozwalam tak jesxc ale nieraz u babci zje...) to ma czerwone szorstkie policzki
Atteloiv
To co napiszę może i jest brutalne, ale.............
jeśli poprzednie dziecko ma alergię to nie ma się co czarować - tylko iść ustalić dietę dla małego u gastroenterologa i przy okazji zrobić mu testy IgE /krwi/ na białko i już , a nie męczyć się bo mozliwe że to wcale nie z jedzenia . Tylko że od czegoś trzeba zacząć. Im szybciej tym lepiej bo potem dzieciaczki nie chcą pić Nutramigenu - ohydztwo- i dopiero jest problem .Aha skierowanie daje pediatra.
icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.