To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szukam dobrego ginekologa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Łajka
Dziewczyny podzielcie sie swoimi opiniami o ginach w Szczecinie. Ja chodze do Starczewskiego, jest dobrym specjalista ale tym które go nie znają powiem ze do przyjemnaczków to on nie nalezy. Tym które były u niego nie musze tłumaczyc o co chodzi. Staramy sie z mężem o maleństwo juz blisko 10 miesiecy. Pan dr kazał nam po roku staran dopiero sie zgłosić wraz z badaniem nasionek męza. Czytałam ze to w prawidłowe postepowanie , ale coś mi tak od srodka podpowiada zeby skonsultowac to z innym lekarzem. Prosze więc o namiary na jakiegos fajnego gina.
Dzieki.
Meyeczka
szczególnie w ciąży polecam: Piotra Kolczewskiego:) ma pywatkę na majowym:) zreszta wystarczy wpisać;) w google:)
Obejmuję
szantrapa
Kolczewskiego odradzam!!! Mojej przyjaciółce nie wykrył w ciąży wady serca u dziecka i zmarło, potem z niej szydził i powtarzał, że nie ma tego na piśmie, że powiedział że jest zdrowe, dziewczyna się załamała, polecam całą ekipę z Piotra Skargi (Puchalski, Jarczyński, Krystowska) ale nie Kolczewskiego
dorka993
Witaj
Polecam specjalistów z przychodni na Jagiellońskiej (MSWiA).

Początkowo, starając się o dzidzię (a trwało to trochę) chodziłam do dra Kozika (nie było problemów z badaniem hormonów na koszt NFZ-u, zachęcał mnie właśnie do nakłonienia męża na badanie nasienia, skierowania na USG w danym dniu cyklu, by sprawdzić czy jest jajeczkowanie również dostawałam na NFZ, planował sprawdzić drożność jajowodów, ale to dopiero po przebadaniu nasienia ze względu na inwazyjność i bolesność tych badań).
Całe szczęście poza badaniami hormonów (bo coś z prolaktyną miałam nie tak) mierzeniem temperaturki i usg obeszło się bez dodatkowych badań, o których lekarz mówił bo zaszłam w ciążę icon_smile.gif
Ale nie spodziewaj się, że będzie to lekarz wylewny i nadskakujący pacjentce. Kozik jest rzeczowy, konkretny może wydawać się zimny i oschły ale że wg mnie jest bardzo dobrym specjalistą i dlatego polecam go.

Fakt teraz chodzę do innego lekarza (również w tej przychodni) do dra Kuligowskiego, ponieważ, kiedy Kozikowi oznajmiłam, że jestem w ciąży (oczywiście dał mi skierowanie na usg, by potwierdzić) ten nie założył mi od razu karty ciąży - ja uznałam to za lekceważenie mojego szczęścia i sądziłam, że on chyba liczy że jeszcze poronię czy co.... dlatego zmieniłam lekarza.
Po jakimś czasie dowiedziałam się że faktycznie karty ciąży nie zakłada się z reguły w pierwszych tygodniach tylko po jakimś czasie....
Ale, że podjęłam już decyzję i dra Kuligowskiego uznałam również za świetnego specjalistę - zostałam u niego i jestem zadowolona z tego jak prowadzi moją ciążę.
Ponoć jak przyjmuje prywatnie (na Odzieżowej) jest sympatyczniejszy, bardziej rozmowny... ale nie narzekam i chodzę do niego cały czas do przychodni i jestem bardzo zadowolona i wiem, ze jesteśmy (z moją Malutką) pod dobrą opieką icon_smile.gif
W czasie urlopów przez przypadek trafiłam tam do dra Sudoła... przyznam, ze również wydawał się bardzo kompetentny przy czym był bardzo bardzo sympatyczny (najbardziej z tych trzech gadatliwy) - ale byłam u niego tylko raz, więc wiele powiedzieć nie mogę.... nie chciałam po raz kolejny zmieniać lekarza prowadzącego moją ciążę, ale gdybym miała teraz dokonać wyboru miałabym dylemat którego wybrać icon_wink.gif
Pozdrawiam i życzę trafnego wyboru.
gosiaM
CYTAT(magdainpoland)
polecam całą ekipę z Piotra Skargi (Puchalski, Jarczyński, Krystowska) ale nie Kolczewskiego

O tak polecam ... Piotra Skargi ... pracowałam na tym oddziale, leczyłam się tam, rodziłam tam ... i tęsknię za nimi bo niestety po wychowawczym trafiłam na inny
A tak na poważnie to rzeczywiście polecam tamtych lekarzy ... i położne bo zespół pracowników jest super. Ściany i okna na sali porodowej niestety na razie nie są najpiekniejsze, slae na Patologii i Położniczym też ... ale chyba nie to jest najważniejsze, liczy sie opieka nad mamą i dzidziusiem i atmosfera.
Polecam z całego serca
niewidzialna
Polecam dr. Błażejczyk, przyjmuje w poradni przy ulicy Słowackiego, chodzę do niej od wielu lat i nie mam powodów do narzekań.Kobieta miła, zawse wsystko dobrze i rzeczowo wyjaśni, jedyny minus to to że czasem na wizytę trzeba czekac do 6 tyogdni, ale w ciąży niema problemu bo zawsze przyjmie.
szantrapa
Dziewczyny, a wiecie może do kogo dostanę się w miarę szybko? Bo muszę potwierdzić moje dwa paseczki a dr. Puchalski ma jak zwykle odległe terminy. Udało mi sie zarejestrowac w Dąbiu na 19 go ale to i tak długo
do.
CYTAT(magdainpoland)
Bo muszę potwierdzić moje dwa paseczki

Magdainpoland ogromne gratulcje !!! Zycze spokojnej ciąży icon_biggrin.gif
Jeśli chcesz tylko potwierdzić ciąże to możesz iść do przychodni portowej na 3-go Maja tam pacjętki przyjmuja praktycznie na bieżąco.
szantrapa
Dorkam dziękuję, cieszyć się będe jak lekarz potwierszi icon_smile.gif coś sceptyczna jestem. Tak, chcę tylko potwierdzić ciążę, jak będę wiedziała że jestem w ciąży to dr. Puchalski w wojskowej przyjmie mnie bez rejestracji
do.
To jeszcze moge polecic lekarza na Starzynskiego bez kolejki i na NFZ w gabinecie ma USG nr tel. 091 4345646
szantrapa
No rzeczywiście, dostałam się od razu na Starzyńskiego, minut po rejestracji byłam w gabinecie. no i 14 mm, piąty tydzień icon_biggrin.gif
do.
Magda, no to jeszcze raz ogromne gratulacje icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.