To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dzień jak codzień ....

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mama197
Witajcie,

Nie udzielam się aktywne na tym forum, ale czytam je już bardzo długo - i pamiętam, że swego czasu czytałam tu wątek o tym, jak wygląda Wasz codzienny rozkład dnia, o której godzinie budzicie swoje maluszki, o której wychodzice do przedszkola/żłobka itd, jak opsujecie swoje obowiązki z tym związane.
Sama w tej chwili przygotowuję się do roli Mamy Przedszkolaka i chętnie poczytałabym sobie ponownie o Waszych doświadczeniach.
Próbowałam znaleźc ten wątek, ale nie udało mi się.
Czy ktoś może mi pomóc? - Będę na prawdę bardzo wdzięczna!

Dziękuję,

mama
miriam b
O 7:50 pobudka....Ulka (aż wstyd przyznać)musi wyduldać flache mleka...ubieramy się a że przedszkole mamy tuż obok...jesteśmy tam na 8:30:)icon_smile.gificon_smile.gifw sam raz na śniadanko:)....ja wtedy jade do pracy na 9:00....wracam o 15:00 ale w między czasie urwiska odbiera babcia o 13:00i jeszzce do mojego przyjazdu wciska jej obiadek:)a potem to juz popołudnie dla nas;)icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
mea815
Rano pobudka ok. godz 8,00 śniadanie ,ubieranie i do przedszkola na godz.9,00. Jadzia zostaje tam do godz,14,00 ,a ja i Krzyś w miedzyczasie sprzatamy ,gotujemy ,spacerujemy. O 14,00 odbieram Jadzie z przedszkola i reszta dnia tylko dla nas. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
gładka
Pobudka o 7 rano...mycie,ubieranie,czesanie, kremowanie i jeżeli zuzia kłóci się o jedzenie to dostaje plasterek sera lub wędliny "na drogę" 7.40 -7,50 jesteśmy w przedszkolu. O 16 kończę pracę i o 16.20 odbieram zuzę . Ponieważ wstaje wcześnie więc misterium "do spania" zaczynamy po wieczorynce 19:30 kąpiel, kolacja , mycie zębów..i już czytanie książeczek i zazwyczaj pomiędzy 20 a 21 zuzia już śpi.
mama197
Witajcie!

Bardzo wszystkim dziękuję za opisy!
Pamiętam, że wątek, którego szukam był bardzo długi.
Może komuś uda się jedanak odszukać...
Jeszcze raz dziękuję!
m.
cydorka
jesli mowa o długich watkach o debiutujacych przedszkolakach to były dwa:
jeden:
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=24308
założony przez ma skromna osobe o debiucie 2005 i ten jak widac znalazlam
ale byl jeszcze jeden
rok wczesniej zalozyla go milly
i kurczaki tego nie moge znależc
cyd
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.