To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Bol miesiaczkowy po porodzie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mariah
Czy boli was brzuch podczas miesiaczki po porodzie? Mnie mniej boli niz przed ciaza, (a mialam wtedy bardzo bolesne) czy to moze swiadczyc o czyms? Po porodzie powinno juz raczej nie bolec!
kasiask
Mnie pierwsza ciąza uwolniła od bolesnych miesiączek Wreszcie odżyłam i przestałam wić się z bólu przez dwa dni. Niestety słyszłam, że po pewym czasie bolesność w czasie miesiączek może wrócić. Po tym porodzie jeszcze mi okres nie wrócił, więc nie wiem, czy bezbolesność dalej będzie się utrzymywać. Mam nadzieję, ze tak.
amo
Nigdy nie mialam tragiznie bolesnych miesiaczek, alre po pierwszym porodzie bol zniknal calkowicie na kilka miesiecy. Pozniej powrocil. Po drugim porodzie pierwsza miesiaczka znow nieco bolesna.
AISA
Ja przed ciążą miałąm takie bolesne miesiączki, że zdarzało mi się z bólu zemdlec. Po porodzie ( a to już 15 m-cy ) w ogóle nie czuję, że mam okres.
gemma
Mój ginekolog twierdzi, że u większości kobiet właśnie tak to wygląda - po porodzie miesiączki stają się mniej bolesne i obfite.
U mnie niestety po obu porodach jest odwrotnie. icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.