To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Sińce pod oczami.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Samia
Te sińce mam "od zawsze". Ponieważ wciąż słyszę, że chyba znów się nie wyspałam, co bardzo często jest prawdą, chciałabym się dowiedzieć, czy miałyście taki problem i co z tym fantem zrobić. Może tak po prostu mam, a może jednak da się coś z tym zrobić, bo czasami wygląda okropnie ta moja twarz.
Samia
agutek
icon_biggrin.gif Ja też mam sińce pod oczami - tj. oczy są podkrążone. Taka uroda po przodkach ze strony Taty icon_rolleyes.gif Czasem przy zmęczeniu kąciki przy oczach są wręcz żółto-zielone co wygląda ogólnie "super" Tak jak sińce można podmalować tak to owe podkrążenie jest nie do przezwyciężenia. Do kompletu mam pusi poliki. Po latach wiem że do zdjęć lepiej ustawiać się tam gdzie światło bije wprost z góry na mnie i główka lekko ku górze. Wyobraźcie sobie jak wyglądam podświetlona od dołu icon_twisted.gif

Rady Samia dać nie dam. Jedyna rzecz jaką możesz zrobić to nie zwracać na to uwagi + odpowiedni makijaż - Dobrym patentem na maskowanie są okulary zerówki; jak będę przy kasie to sobie takowe fundnę u specjalisty który będzie miał nie lada zadanie przy doborze kształtu.

Pozdrawiam - agutek
Ika
CYTAT(agutek)
Do kompletu mam pusi poliki.

Co masz....? icon_eek.gif
agutek
icon_lol.gif

"pusi poliki" icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif mam takie policzki ... że wyglądam jakbym wiecznie w miejscu kości policzkowych jabłka magazynowała - puszyste poliki. Kiedy śmieję się ogrom polików oczy mi zasłania icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Ika kiedy zobaczyłam twoją odpowiedż myślałam że ty też masz podkrążone oczy icon_eek.gif

icon_lol.gif agutek
basiau
Ika, na moje "pusi poliki" to takie troszkÄ™ puszyste policzki icon_wink.gif
Mam racjÄ™ Agutek?

A wracając do tematu głównego. Jeszcze jak mieszkałam w akademiku i szłam pod prysznic, to zaczepił mnie jeden koleś i stwierdził, ze mam bardzo oryginalny makijaż i że on widzi pierwszy raz osobę, która maluje sobie dolne a nie górne powieki icon_evil.gif
Nic z tymi sińcami nie robię. Na wklepywanie kremów pod oczy jestem za leniwa. No ale za to okulary noszę, tylko ze nie zerówki icon_confused.gif

Basia
Ika
CYTAT(agutek)
Ika kiedy zobaczyÅ‚am twojÄ… odpowiedż myÅ›laÅ‚am że ty też masz podkrążone oczy  :shock:  
icon_lol.gif agutek

A nie, ja tylko miewam icon_wink.gif Z niewyspania icon_biggrin.gif Ale to mija samo po zastosowaniu odpowiedniej dawki snu icon_wink.gif
agutek
Racja Basia racja - mnie pytali czy ja niedożywiona jestem icon_lol.gif

Ika szczęściara jesteś ja już nawet nie mogę pościemniać że muszę iść spać bo mam podkrążone oczy

agutek
Ika
Agutek,
e tam, szczęściara... Mam inne felery icon_wink.gif
agutek
Oj Ika ty to pewnie jesteś Panna bez felera tylko ściemniasz icon_cool.gif
maggii
A wiecie, że mój alergolok twierdzi, że podkrążone oczy i sińce to objaw alergii. Tak samo jak blada cera....
Ile w tym prawdy - nie wiem, ale fakt, że ja tak właśnie wydlądam, mój synek też a alergikami jesteśmy na pewno.
Ika
CYTAT(agutek)
Oj Ika ty to pewnie jesteś Panna bez felera tylko ściemniasz icon_cool.gif


Kotek,
tacy bez felerów chyba nie istnieją icon_biggrin.gif
Samia
CYTAT(maggii)
A wiecie, że mój alergolok twierdzi, że podkrążone oczy i sińce to objaw alergii. Tak samo jak blada cera....
Ile w tym prawdy - nie wiem, ale fakt, że ja tak właśnie wydlądam, mój synek też a alergikami jesteśmy na pewno.


Właśnie, właśnie, to samo powiedziała pani alergolog badająca mojego synka. Dlatego chciałam się dowiedzieć, czy coś o tym słyszałyście?
Samia
agutek
Jestem uczulona na jad błonkoskrzydłych (pszczoły,osy itp.) to też rzutuję icon_rolleyes.gif Hm ... oj to chyba tyczy się alergii pokarmowej lub "węchowej" icon_wink.gif

ciekawe jak to jest icon_question.gif

agutek
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.