To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Witam wszystkich

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

jaree
Jestem na forum jakiś czas lecz jeszcze się nie przedstawiałem.
Mamy synka Wojtka urodzonego w maju tego roku.
mama.razy.cztery
witaj tato Wojtka, jest nas coraz więcej, to miło, że się do nas przyłączyłeś. icon_cool.gif
Agnisma
Witaj,
im nas więcej tym weselej icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
irminka2
Witaj ,Tato Wojtka , tu mama Wojtka , co prawda starszego od Twojego bo z listopada 98. Miło ,że do na s dołączyłeś.
Irmina
DIDO
miło miło. Ale niestety facetów jest tu mało, więc nie ma za bardzo z kim pogadać. Kobietki mają swoje prywatne sprawy, na które facet nie poradzi (no chyba, że jest ginekologiem). Faceci chyba się ukrywają.
A może nie wiedzą o co pytać ?? No jak nie jak tak , np. :
1. wózek
2. nosidełko
3. kÄ…piel dziecka
4. zmiana pieluszki
5. jedzonko
6. spacerki
.
.
.
199999. zabawy


jest tego z 200 tys.
Ja jeszcze nie mam dzieci, ale będzie 01.01.2004 fajnie by było z kims pogadać
Małgoś.dz
Noooo, piękna data Wam się szykuje... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Jak Wam się to udało? icon_wink.gif
DIDO
no małgosia.dz - to ty masz już dziecko, nie ja.
no dobra powiem ci jak to siÄ™ robi. Ustalasz sobie datÄ™ porodu na 01.01 i odejmujesz od tego 40 tygodni - proste nie ??
A i jeszcze cos - musisz znaleźć jeszcze faceta - bo do tanga trzeba dwojga (tango?? - o czym ja tu piszę - to się chyba inaczej nazywa - eeeee zapomniałem)

A tak w ogóle to każdy dzień jest dobry - tylko nie zawsze skończy się na 01.01 icon_smile.gif
myszka
CYTAT(DIDO)
miło miło. Ale niestety facetów jest tu mało, więc nie ma za bardzo z kim pogadać.


Masz w dziób! Za ten tekst. Jakem żona Didoka!!!!! icon_twisted.gif icon_twisted.gif
myszka
Małgosiu - zastanawiam się czy mój mąż (Dido) był trzeźwy, jak to pisał...? No ale na pewno to było żartem, więc nie bierz sobie tego do serca. icon_smile.gif

Ja Ci odpowiem tak: zero cyrklowania - po prostu tak wyszło. Gdyby urodziło się od momentu faktycznych starań, to już niebawem byłoby na świecie. A tak - będzie dopiero na przełomie grudnia i stycznia, a możliwe, że faktycznie, według wyliczeń - 1 stycznia icon_razz.gif , chociaż nic nie wiadomo. icon_smile.gif

Miłego dzionka. icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.