To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Sklepik-Zakupy!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agnisma
Kilkakrotnie był już poruszany ten wątek, wszyscy wiemy, że można zamieszczać ogłoszenia na TABLICY OGŁOSZEŃ,ale...
Tak jak już gdzieś wcześniej pisałam, mało to bezpieczne, bo nie wiadomo tak naprawdę od kogo i do kogo wędrują różne rzeczy, bo mimo podawania nazwiska, wciąż jest się anonimowym i najważniejsze jakoś "daleko" jest ta Tablica, a forum odwiedzane jest o niebo częściej... więc...
Pozwoliłam sobie zrobić ankietę, im więcej głosów tym lepiej, będzie bardziej miarodajne icon_smile.gif
burek
Racja Agnisma, daleko ta tablica jakoś. W sumie może raz zajrzałam. A tu mamy "pokaż wątki od ostatniej wizyty", więc siłą rzeczy w sklepiku zrobiłby się ruch. icon_wink.gif Jestem zdecydowanie za.
bur icon_biggrin.gif
lyszka
A ja bym proponowała podzielić fora na zakupy i sklepik. W jednym można by było się wymieniać doświadczeniami o różnych produktach a w drugim kupować, sprzedawać , wymieniać...
brak czyli fiolka
podoba mi sie pomysł lyszki: w jednym miejscu mógłby "kwitnąć" handel icon_lol.gif a w drugim mogłybysmy informowac sie wymieniac uwagi na temat różnych produktów ktore kupilysmy lub chcialybysmy kupic
magdalenka
Dziewczyny! Swietny pomysl! Ze wstydem przyznaje, ze chca cos kupic/sprzedac, odwiedzam inna strone icon_sad.gif. Niestety, na maluchach "ogloszenia" sa z boku, co powoduje, ze ruch tam nie duzy icon_sad.gif.
Pomysl z odzzielnym sklepikiem i zakupami uwazam tez za bardzo dobry, bo sama kiedys z tego rozwiazania czesto korzystalam icon_smile.gif.
Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.