To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Problem z oddychaniem

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kaszanka
Nie przez kaszel czy katar, bo nic mi nie dolega. Ale ostatnio strasznie płytko i rzadko oddycham, jakby coś mi na klacie usiadło. Muszę sobie czasami "przypomnieć" żeby zabrać powietrza głębiej. Nawet przy wysiłku dziwnie oddycham, trochę głębiej ale wolno. Mąż zeszłej nocy strasznie się wystraszył bo obudził się i wpatrywał się we mnie i twierdzi że tak rzadko oddychałam że myślał że umieram icon_eek.gif
Ogólnie od tygodnia kiepsko się czuję, mdli mnie, głowa mnie boli, słabo mi jest. Żeby wybrać się do lekarza to muszę mieć przynajmniej 39 st. gorączki bo to heroiczna wyprawa icon_cool.gif Musiałbym wstać o 5 rano i potem dreptać kawałek drogi na piechotę z przystanku.
Może ktoś miał podobne objawy?
adzia
Kaszanna, a z nerwami jak u Ciebie? Wiesz, ja mam takie objawy przy długotrwałym stresie, aha, i określonej sytuacji biometeorologicznej...Nie wiem, czy któraś z tych sytuacji dotyczy akurat Ciebie, wiem natomiast że wrazliwość na zmiany pogody to u mnie kwestia dość nowa, wczesniej tego nei miałam...
Kaszanka
Z nerwami bardzo kiepsko. Na zmiany z pogodzie reaguję różnie. Zaczynam już wariować bo mnie zaczyna kłuć w okolicach serca.
adzia
Wiesz co, to Ty odżałuj ten poranek i galopuj do lekarza, ja po takich seriach miałam robione EKG, nic nie wyszło, ale przynajmniej wiem jakie jest źródło problemu.
Rafaelka
Znam ten "płytki" oddech, kłucie w mostku i czasem jeszcze trzepotanie.
U mnie, tak jak u Adzi, pojawia się coś takiego w przypadku długotrwałego stresu lub przemęczenia.
Warto zrobić EKG.
Pamiętam, że oprócz jakichś leków na uspokojenie i bardzo "lajtowych" na serce (raczej na zasadzie placebo), miałam zalecone łykanie magnezu.
Kaszanka
To jednak serce. Mam coś z którymś płatkiem serca (za miękki czy coś takiego). Mam łykać tabletki i czekać aż przejdzie. Dzisiaj już lepiej się czuję.
Ev
Przy takich objawach zalecają również Kalipoz (potas) i Magne B6, albo zwykły Aspargin.
LidiaMama
WITAM JA MIAŁAM TAK SAMO A STAŁO SIE TO PO PORODZIE MIAŁAM TRUDNOSCI I TO DUZE W ODYCHANIU I POBOLEWAŁO MNIE SERCE I CHOC DŁUGO LEZAŁAM BO MIAŁAM CESARSKIE CIECIE TO PRZEZ TE DOLEGLIWOSCI AZ9 DNI Z DZIDZIA BO ROBILI MI WSZYSTKIE BADANIA BARDZO TO PRZEZYWAŁAM WYDAWAŁO SIE ZE JESTEM CIEZKO CHORA BO PRZESWIETLENIA PŁUC EKG ITP WSZYSTKO BYŁO NA SZCZESCIE WPORZADKU A TO PRZEZ OSŁABIENIE I ANEMIE PO PORODOWA DOSTAŁAM MAGNEZ TAM I DO DOMU DZIS JEST JUZ WPORZADKU POZDRAWIAM
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.